Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy nagyobb problémám meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helloszia17 kérdése:

Van egy nagyobb problémám meg egy kisebb, kérlek írjátok tanácsokat ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Van egy fiú akit régóta ismerek, 23 éves elkezdtem vele beszélgetni úgy hogy tudtam van párja és egy kis lányuk. Na szóval beszélgettünk, találkozgatunk sokat mesélt az életükről ami nem túl fényes ahogy mesélte.. Aztán ahogy telt az idő nagyon meg kedveltük egymást. Egyik alkalommal meg csókolt(nagyon boldog voltam) de tudtam nem helyes. Akkor úgy voltam vele nem találkozom vele többet. De nem bírtam ki sajnos belé szerettem. Aztán így teltek a hetek titokban találkozgatunk egyre jobban kezdtem meg szeretni pedig tudtam ennek semmi jó vége nem lesz.. Aztán egyik alkalommal úgy jött hogy közölte ott hagyta a családját ő belém szeretett és velem akar lenni, köpni nyelni nem tudtam, én nem kértem hogy hagyja ott őket. Örültem és nagyon rossz érzés is volt egyben. De ugyan úgy nézi a kis lányt, támogatja mindenben és segíti amiben tudja, teljesen jól kezeli ezt a helyzetet, jobban mint én. Na erről az egészről anyu semmit nem tud, ismeri a fiút hogy ki az, de egyáltalán nem örülne hogy egy családos emberbe szerettem bele.. Nagyon Boldog vagyok mellette és nagyon szeretem. Ez a nagyobb probléma hogy ha nem is mondom el anyunak akkor ha kiderul mi lesz? Vagy mondjam el de hogyan? Anyu nagyon rosszul kezeli az ilyen dolgokat végülis meg értem de ezt el kéne fogadnia hiszen én így vagyok boldog. A kisebb problémám az az hogy holnap jön haza a barátom ha már így nevezhetem(csak hétvégén tudunk találkozni mert Pesten dolgozik) nekem ma jött meg, úgy terveztük hogy együtt alszunk ki vettünk volna egy szobát egy panzióban.. De nekem ez így elég kellemetlen, igazából most aludnank együtt elsőnek így 4honap után. Nem tudom mit mondjak miért nem akarok. Vagy mit csináljak. Kérlek írjátok tanácsokat mit tennétek a helyemben?!

2019. máj. 10. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Uram atyam. En most csak a masodik reszre reagalnek.

Elmondod, hogy megjott kesz ennyi. De attol meg aludhatsz vele nyilvan gondolom nem szexelni akartal volna menni de ha az is lett volna a terv sem gaz azt mondani, bocsi megjott csak alvas lesz.

Mit gondoltal, ha majd egyutt elsz valakivel hazamesz a szuleidhez minden honapban a menstrualos heten? Mikor en osszejottem a mostani parommal, ket het utan mar egyutt aludtunk es onnantol kezdve folyamatosan majd hozza is koltoztem semmi fele problema nem volt abbol ha megjott, nem halasztottunk el miatta sem talalkozot sem egyutt alvos hetveget

2019. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, egyszer mindenki túl esik egy ilyenen. Csak szegény kislányt sajnálom, amiért ilyen nagyszerű apja van.
2019. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a csaladját elhagyta miattad, téged is elfog hagyni egy másik nőért
2019. máj. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, házasságtörő :)
2019. máj. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!