Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm azért szakítani akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azért szakítani akar mert megnéztem más nőket?

Figyelt kérdés

Ez mèg règebben történt,hogy utánuk néztem,de nem bámultam meg semmi..

Most meg azt mondja,ha mégegyszer valaki után nézek akkor szakít :D szerintetek ez normális ? 😅😅


2019. szept. 18. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő társágában csinálod ezt, akkor igen normális. Én se sétálgatnék úgy a pasimmal, hogy utánanéz 1-1 nőnek, nem viselnék ilyen megalázást. Egyébként nézegetheted a nőket, ő is biztos szokta a pasikat, de ne egymás társaságában és ne említs meg neki ilyeneket, hogy olyan bomba csajjal találkoztam ma stb. erre max a barátok valóak
2019. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2019. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ház figyelj, akármit mondanak, valójában egy csak sem ringatja magát abba a hitbe, hogy a barátja nem néz meg más nőket. De könyörgöm... Ha ő is jelen van, akkor más nők utáni bámészkodás az tabu. Nagyon megalázó lehet a szituáció, amikor a barátod egy jó csaj után fordul, miközben te is ott vagy.
2019. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!