Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szakítani akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani akar velem de holnap találkozunk. Hogy hozzam helyre a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2 hetes kapcsolat..Szóval azt mondta nem lehetünk együtt,felhívtam és a beszélgetés végéig kiharcoltam hogy találkozzunk és megbeszéljük az egészet. Semmi baja nincs velem,összeillünk,tetszem neki,de nem akar komoly kapcsolatot. Én viszont nem akarok elszakadni tőle. És az utolsókig küzdenék hogy velem legyen. Ha szakítunk,már soha többé nem láthatom :( Hogy lehet egy olyan csajjal komoly kapcsolatot létesíteni aki azt állítja magáról hogy nem komoly kapcsolatra való? Annyira szeretem, meg annyira jól érzem vele magam mint senki mással. Nem tudom felfogni hogy ō ilyen könnyen feladja a kapcsolatunkat. Hogy hpzzam helyre ezt a kapcsolatot?
2017. nov. 15. 00:57
 1/9 A kérdező kommentje:
De van másik csaj aki akar velem komoly kapcsolatot, de nekem az annyira nem is tetszik.
2017. nov. 15. 00:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 16, de ez most ne érdekedjen.Együtt nagyon jól elvagyunk.
2017. nov. 15. 07:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolkozom arról hogy veszek neki egy tábla csokit meg leírok egy kis verset neki és ráragasztom a csokipapírra,aztán becsomagolom.
2017. nov. 15. 14:16
 5/9 anonim válasza:

Próbáld meg azt amit az előbb írtál és ha helyre jön dolog akkor jó de ha csak elutasít akkor hadjad szerintem.

Én is volt hogy egy pasit dobtam és hiába könyörgött nem akartam vele lenni valami miatt én sem tudom csak nem. De volt olyan is hogy amiatt maradtunk együtt mert ó kitartott hiába szakították vele és utána tokk jól el voltunk. Én drukkolok nektek ☺

2017. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy szál rózsa meg egy tábla csoki pl jó. És hogy a csokin azt írja hogy "A legszebb lánynak"
2017. nov. 18. 14:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jó?
2017. nov. 18. 14:10
 8/9 anonim válasza:
mi lett végul?
2017. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az van most hogy végső döntés előtt állunk.Vagy együtt maradunk vagy végleg befejezzük és akkor már nincs visszaút.1-2 hét időt adtam neki hogy gondolkozzon mivel nem tudja mit akar.. Azt mondta meggondolja és ír majd. 5 nap eltelt és még nem írt. Max 2 hetet adok neki hogy hiányozzak neki és megkeressen.Ha nem akkor nem,akkor keresek másik csajt. De én vele szeretnék maradni.
2017. nov. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!