Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon bekepzelem, vagy lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bekepzelem, vagy lehet valami alapja?

Figyelt kérdés

Sziasztok

En 18 eves vagyok, a parom 21. 2 napja valami motoszkal bennem. Nem lakunk egyutt de szinte minden nap talalkozunk/egyutt alszunk. Felek hogy meg fog unni es nem stabil a kapcsolatunk

Ez attol lehet hogy felek tole, vagy lehet valami megerzes szeru? Lehet hogy buta kerdes, de ez az erzes 2 napja piszkal es fogalmam sincs hogy miert van ez. Koszonom a segitsegeket es a valaszokat!

18/L



2019. szept. 20. 11:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha folyton azon jár az eszed hogy megunhat, hidd el meg is fog. Tegyél ellene hogy ne unjon meg, felejtsd el ezt a marhaságot, ha szeret miért unna meg? Ne igy állj hozzá. Szerintem ez nem megérzés csak egy negatív gondolat, ne hagyd hogy pont emiatt következzen be amitől félsz.
2019. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik több éve együtt laknak mégis oda vannak egymásért. De persze mindenért tenni kell egy kapcsolatba is. Csináljatok közös programokat ne mindig ugyan azt. Amugy ettől én is féletem az elején a kapcsolatomnak és most 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal és minden nap talalkozunk együtt alszunk és egyre jobban szeretem.
2019. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első két válaszolónál én - idős fejjel - sem tudnék mást tanácsolni. Az első különösen jól kifejtette amit én is gondolok. Fogadd meg: verd ki a fejedből a képzelődést, csináljatok közös programokat, amiket mindketten élveztek.

Ffi.

2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!