Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hiszem, mar nem szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, mar nem szeret a barátom. Szerintetek csak bekepzelem vagy igaz is lehet?

Figyelt kérdés

Miből gondolom?


- egy suliba, egy évfolyamba járunk, bármikor meg tudna keresni, ugyanis sok fiúval nagyon jóban van az osztályból, meg tudna őket kérdezni, hogy hol leszünk, DE NEM IS KERES

- napi 1-2-szer találkozunk, ebből az egyiknél csak köszön, azt mondja, dolga van, meg sem ölel, meg sem puszil, csak elmegy

- valamivel tavolsagtartobbnak latom

- mikor beszélünk, szinte mindig másfele néz

- volt olyan tegnap, hogy egymás melletti teremben voltunk, az osztályomból a haverjai átmentek hozza a termukbe, tehát tudta, hogy ott vagyok en is a közelben (a haverjai biztos szóltak neki), mégsem tolta ki a kepet a teremből

- újabban nem ír vissza

- nem mondja olyan sűrűn, hogy szeret (elmúlt 4-5 napban egyszer sem hallottam tőle)

- a csókjait mar picit kényszeredettnek érzem


Szerintetek mekkora a baj? Esetleg megkerdezzem egy közös barattol, hogy meg szeret-e?


(Exbaratom, egy honapja jöttünk össze ujra, en voltam a kezdeményező fel. Bár az gyanús volt picit, hogy szerelmet vallottam neki, azt mondta, nem akarja újrakezdeni, másnap ugy láttam, megis, harmadnap meg is megkérdezte, hogy járnék-e ujra vele, es igy jöttünk össze. Nektek is gyanus?)


2017. okt. 10. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet meggondolta...minél hamarabb dumálj vele erről mert minél tovább halogatod annál rosszabb lesz megtudni.

Mond meg neki hogy magyarázza meg, hogy miért viselkedik így veled...ha meg nem megy neki akkor l ondja meg.

2017. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azért van veled, mert épp nincs senkije, de konkrétan le sem szar téged. Én már az első ilyen nap után kivágtam volna. Te vallottál neki szerelmet, visszakönyörögted magad - na ezt nem kellett volna, ezután egyértelmű, hogy nem lesz becsületed előtte.
2017. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!