Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat egy szakításon?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. A barátommal egy iskolába járunk, 2 évig voltunk együtt. Most vagyunk végzősök és nyilván a szalagavatóra is együtt készültünk. Aztán a hétvégén tudomásomra jutott, hogy megcsalt egy lánnyal, aki az évfolyamtársunk szintén. Még aznap szakítottunk is, ami a legszebb, hogy ő inkább dobott engem, mint én őt. Nyilván a keringő táncnál is nagy kavarodás, mert így egyikünk sem akart már együtt. Ő azzal a csajjal táncol végül, akivel megcsalt, én meg már nem is találtam párt magamnak. Illetve 2 hét múlva lesz kb, de addig esélytelen. Pedig nagyon fontos volt ez nekem. Aki hasonlóan járt, akár lány, akár fiú.. Hogyan jutott túl ezen? Nagyon megalázó az egész helyzet, a mostani barátnője meg gúnyosan nevet rajtam állandóan.

2019. okt. 1. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy fájt, aztán idővel elmúlt és mivel ilyen rútul átvert, nem kár érte. Majd jön egy sokkal jobb!


Hagyd a táncot és kerüld őket is, ahol csak tudod, nézz át rajtuk, majd visszakapják.

2019. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakori93 ***** válasza:
Azt mondják az emberek hogy, erre a legjobb orvosság az idő. Sajnos nekem is most lett vége a kapcsolatomnak. Egész éjjel alig birok aludni, éhes is vagyok de annyira fáj a gyomrom is hogy, nem birok enni. Bár nekem annyival “jobb” a helyzet, hogy nem megcsalás miatt ment tönkre, hanem csak egyszerűen elhidegültünk egymástól. De még mindig nagyon szeretem őt! Emiatt is szenvedek miatta! Én is csak azt tudom tanácsolni hogy, foglald le magad valamivel, próbálj meg nem rá gondolni, és idővel majd el jön mind kettőnknek az igazi! 26/F
2019. okt. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még aznap este felregiztem egy társkeresőn és felszedtem egy lányt. Nem bántam meg, tényleg feledtette a múltat, főleg hogy normálisabb nála és minden téren. Most már azon csodálkozom hogy jöhettem össze olyannal amilyen ő volt hozzám.
2019. okt. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szegénykém...

Nálam volt hasonló eset, és én is nagyon szenvedtem, mert még szerettem az akkori páromat..

Nekem az segített feldolgozni, hogy inkább a haragot tápláltam magamban iránta, nem pedig azt hogy hiányzik (mert amúgy könyörgött nekem, de már nem tudtam benne megbízni ezek után).

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg ne foglalkozni velük, nézz át rajtuk, nevess te is mellettük nagyokat. Ne érezze se az exed se az a csaj, hogy szomorkodsz mert attól csak jobban provokálnak majd..

2019. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!