Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnál aludtam és ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál aludtam és ez történt, ti is rosszul éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátomnál töltöttem az éjszakát, viszont váratlanul megjött a menstruációm, és reggelre lett egy közepes vérfolt a lepedőn.

Borzasztóan éreztem magam, nagyon kellemetlen volt. Megnyugtatott, hogy semmi baj, és ez természetes, és nem érti, miért vagyok ezen kiakadva, de én még mindig rosszul érzem magam. Volt már veletek ilyen, nektek is kellemetlen volt? Én így nem merek már nála aludni, ez tényleg váratlan volt, és félek, hogy megint megtörténik.


2018. febr. 9. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Normalis hogy egy tini ez miatt rosszul erezze magat. Egy felnot ez miatt nem erezne rosszul magat. Tehat kovetkeztetes: ilyen eretlen tinikent bisztos jo otlet hogy idegen fiuk agyaba aludj??
2018. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,tényleg nem gáz.
2018. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem érezném emiatt rosszul magam. Inkább nevetnék rajta, hogy ez történt. Ráadásul tök jól kezelte. Na.
2018. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én is fiú vagyok, ha a lepedő picit olyan lenne nem különösebben érdekelne :)

ez egy természetes dolog, nem tehetsz rólla, balesetek vannak de ez legyen életetekbe a legnagyobb probléma :)

én se érteném hogy mért akadtál ki ezen, ha ő azt mondja hogy nincs semmi baj akkor te ne kezd a hisztit :D az hidd el hogy sokkal zavaróbb, mint hogy picit olyan lett a lepedő

2018. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint tényleg túlreagáltam :D Azt hittem, csak engem akar nyugtatgatni, de közben meg nagyon cikinek tartja.

De így megnyugodtam, köszönöm :)

2018. febr. 9. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Amíg ilyenek miatt aggódsz, nem vagy te annyira érett,hogy másokkal aludj. :)
2018. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos kellemetlenül érezném magam, de valójában nincs rá ok. A barátod pedig nagyon rendesen kezelte a dolgot, pont, ahogy kellett.
2018. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
95%

Életem legcikibb története volt.


A srácnál aludtam, nagyon jó barátok voltunk. Nem csak hogy megjött a mensim és összevéreztem a nadrágomat és az ágyát, még egy nagy adaggal (értsd: több adagban kisebbeket) hánytam is. (Szinte mindig hányok, ha megjön.)


Ő végig mellettem volt, ápolt, azt hiszem, akkor szerettem belé. Azóta már négy éve járunk :) Ma már csak egy vicces és kedves emlék, amit nevetve emlegetünk fel. Állítása szerint már akkor fülig szerelmes volt belém, én pedig máig nem értem, hogy azok után még hogy lehetett :'D

2018. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erezd emiatt rosszul magad. Kicsit tenyleg kellemetlen lenne szamomra is, de ez egy teljesen termeszetes dolog, es baratod meg aranyosan biztatott:)
2018. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!