Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mit jelent, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, hogy egy lány "alvópajtás" akar lenni?

Figyelt kérdés
egy lány azt mondta, hogy undorodik a testnedvektöl, viszont "alvópajtit" keres. ez mit jelent?

2019. okt. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok és volt annó olyan hogy egy sráccal összejártunk elvoltunk mint barátok és együtt aludtunk ,semmi több

Nem tudom ,de talán valami hasonlora gondolt.

2019. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Húzza az agyad!


Vagy rád fog ugrani, vagy csak kiröhög, hogy ott fekszel mellette álló brével.

2019. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lányként írom, bele ne menj ilyenbe. Legyen benned tartás.

Mi az ilyeneket csak szűzk*rv*nak hívtuk. Borzalmas volt látni, ahogy azon élvezkedtek, hogy ugrálják őket körül a fiúcskák. Természetesen, ha tőlük kért bárki bármit, azonnal eltűntek.

2019. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!