Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is csak velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak velem akar kompenzálni?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel viszont egyre jobban kezdem azt érezni velem csak az előző kapcsolatát pótolja.Előző nem túl hosszú kapcsolata már 1 éve végett ért, viszont még mindig fel-fel hozza hogy szomorú emiatt .Egyébként általában heti 1-szer találkozunk amivel nem is volna baj, viszont ha 2-program között kell választania általában nem engem választ(ami nekem nem esik túl jól),és úgy általában véve se én vagyok neki az elsődleges személy akivel megosztana,megbeszélne bármit.

Viszont tudtommal szakítani nem akar,ami a kapcsolatunkra tekintettel elég fura,olyan érzésem van hogy én csak azért vagyok neki hogy velem pótolja előző kapcsolata hiányát.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

20/F



2018. jan. 1. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen értelmes választásod van: leültök és nyíltan elmondod neki az érzéseidet, gondolataidat.
2018. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!