Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves koromig van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koromig van esélyem tini lányoknál?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 18 éves vagyok és még csak 1x volt barátnőm. 14 évesen egy 3 hónapos kapcsolatom. És ez elég gáz, én tini csajt akarok magamnak14-17 ha nagyon megszeretem akkor 18-19 még oké! És rettegek, hogy még 2-3 évig nem találok magamnak párt. Én 20-on éves lányt semmiképp nem akarok max 25 éves korom után, mert azok másképp gondolkodnak, meg nem olyan velük a párkapcsolat mint egy tinivel?!! Bár elvileg már ha 20 év felett vagyok én akkor sem olyan?! Na meg 21 évesen vagy talán valakinél még hamarabb látszik az öregedés egy picit... És akkor 20-on éves fejjel ha rá megyek a tini lányokra szóba állnak velem egyátalán, vagy lehet esélyem? Mert ha találok is barátnőt, gondolom nem fog “örökké” tartani. És be akarom pótólni amiket tini koromba nem tudtam meg csinálni! És az nyugtalanít, hogy nem fog ez így működni. Egy 20-on éves nem alkalmas erre! És most nem arról beszélek, hogy henteregni akarok velük, mert azt bármikor lehet, bármilyen csajjal, még ha fizetni is kell érte. És ha 2-3 éven belűl nem találok barátnőt, akkor teljesen meg fogok őrülni. És valami cuccal ki ölöm magamból a hórmonokat ha tehetem. Nem tudom el hinni, hogy lehetek ilyen gáz, hogy nem volt még semmi. Már 18 éves vagyok, és mindenki azt mondja, hogy legalja kategória vagyok, hogy nem volt még nőm! Igazuk is van, meg már lassan megöregszek. Fiatalon nem élvezhettem ki a jó dolgokat 15-16 évesen, nagyon szomórú és gáz. Nem sajnáltatásból, sőt aki szerint szintén gáz az írja le ide, mert már meg szoktam! Amúgy ennek az is az oka, hogy kevés lányt ismerek. De én miért csak olyanokat akik nem a normálisak lányok?!

2019. okt. 10. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi fas zságot összehordani, 18 évesen fiatal vagy nagyon, a huszonéveseket meg eleve jobban szeretik a tinédzser lányok általában.
2019. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Basszus,mi ez a katyvasz?
2019. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Én azt tanácsolom, hogy ha van lehetőséged beszélgess,

barátkozz velük, aztán abból lehet valami.


Ha mész felsőoktatásba esetleg, akkor ott tuti lesznek iskolai bulik, és össze fog jönni, ha elég jó fej vagy.

SZIN, KIN, Sönherc, kizárt, hogy egyedül maradj, persze attól függ, hogy van-e veled valami komolyabb bibi. Legyél laza.

2019. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
amúgy értelek, 40+ vagyok, és a gimis csajozás ... hát szerettem volna, de béna f... voltam; most meg rágom a kefét, kimaradt az életemből. Szóval értelek.
2019. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ő nem értem hogy miért lenne gáz vagy ciki ha nem volt még barátnőd. Szerintem nem az nagyon nem gáz. A másik ha 20 éves leszel attól függetlenül 18-19 éves lányokkal simán össze jöhetsz. És mi az hogy megörekszel? Csak 20 éves leszel ,de most még 18 éves vagy az nem épp az öreg kategória. Beszélgess lányokkal ,ismerkedj aztán biztos sikeres leszel. /L
2019. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Azért ennyire általánosítani túlzás, hogy ha 20 éves akkor már nem úgy gondolkodik, de a 19 éves még oké😂lehet csak 1-2 hónap van egy 19 meg 20 éves között, vagy annyi sem..Lehet egy 19 éves is komoly, meg egy 20 éves is lehet olyan mint a tinik..Nem minden ennyire a koron múlik
2019. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
akár 30-40 évesen is van esély sok tinit ismerek 30-40 éves pasijuk van
2019. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy 20 évesen csak 18-19 éves lányok? És ha én 15-16 éveset akarok. Akkor mi van? Hiába van ott az a 18 éves kórhatár, ami amúgy hülyeség is, nem számít pedofíliának.Na meg a 20-21 éveseken látszik az öregedés is egy picit, remélem értitek mire írom. Na meg azok a 30-40-es pasik milyen tinikkel voltak együtt. Jó csajok legalább, illetve nem csak a pénzre mennek azok? Na meg, hogy ismerkedjek velük ha olyan szánalmasak, hogy nem hajlandóak senkivel, pl egy buliban nem találsz olyan csajt aki táncólna veled. Mert olyan egoisták, hogy azt hiszik bármit meg tehetnek! Most, hogy ezt leírtam megint el fogott a mértéktelen düh!
2019. okt. 10. 20:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Neked csak a tini lányoknál lesz esélyed.
2019. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ho az nekem jó is lesz egy ideig. De azt azért nem hiszem amúgy, hogy a 20-on éves fiúk tetszenének nekik, biztos van olyan de nem biztos, hogy olyan könnyű ki fogni!
2019. okt. 10. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!