Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves koromig van esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves koromig van esélyem tini lányoknál?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 18 éves vagyok és még csak 1x volt barátnőm. 14 évesen egy 3 hónapos kapcsolatom. És ez elég gáz, én tini csajt akarok magamnak14-17 ha nagyon megszeretem akkor 18-19 még oké! És rettegek, hogy még 2-3 évig nem találok magamnak párt. Én 20-on éves lányt semmiképp nem akarok max 25 éves korom után, mert azok másképp gondolkodnak, meg nem olyan velük a párkapcsolat mint egy tinivel?!! Bár elvileg már ha 20 év felett vagyok én akkor sem olyan?! Na meg 21 évesen vagy talán valakinél még hamarabb látszik az öregedés egy picit... És akkor 20-on éves fejjel ha rá megyek a tini lányokra szóba állnak velem egyátalán, vagy lehet esélyem? Mert ha találok is barátnőt, gondolom nem fog “örökké” tartani. És be akarom pótólni amiket tini koromba nem tudtam meg csinálni! És az nyugtalanít, hogy nem fog ez így működni. Egy 20-on éves nem alkalmas erre! És most nem arról beszélek, hogy henteregni akarok velük, mert azt bármikor lehet, bármilyen csajjal, még ha fizetni is kell érte. És ha 2-3 éven belűl nem találok barátnőt, akkor teljesen meg fogok őrülni. És valami cuccal ki ölöm magamból a hórmonokat ha tehetem. Nem tudom el hinni, hogy lehetek ilyen gáz, hogy nem volt még semmi. Már 18 éves vagyok, és mindenki azt mondja, hogy legalja kategória vagyok, hogy nem volt még nőm! Igazuk is van, meg már lassan megöregszek. Fiatalon nem élvezhettem ki a jó dolgokat 15-16 évesen, nagyon szomórú és gáz. Nem sajnáltatásból, sőt aki szerint szintén gáz az írja le ide, mert már meg szoktam! Amúgy ennek az is az oka, hogy kevés lányt ismerek. De én miért csak olyanokat akik nem a normálisak lányok?!

2019. okt. 10. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20-21 évesen nem látszik az öregedés, csak elkezdesz felnőni és nem lesz olyan kölyökképed, ami szerintem előny.
2019. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te agyban nagy! Érett nőnél még 20 év múlva sem lesz esélyed. Hosszú a vezeték. Állj le róla!
2019. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. 17 évesen még senkim nem volt. De hogy őszinte legyek nem is hiányzik. Szerintem nem szánalmas az hogy eddig csak egy rövidebb kapcsolatod volt. Az inkább mikor valaki hetente váltja a párját. És a tini lányok többsége tényleg az idősebb pasik társaságát keresi szóval fel a fejjel. 17L
2019. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ok csak azért attól se keljen fèlnem, hogy komolyan 20 éves koromig nem lehet senkim. Bár gondolom ettől már csak nem

kell :D!

2019. okt. 12. 17:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Pedig, féljél. Azzal sokat segítesz a helyzeteden.
2019. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha ennyire ráfüggsz a kapcsolatkeresésre akkor még jóóó sokáig nem lesz senkid. Nem feltétlenül attól lesznek szépek a tinédzser éveid mert barátnőd volt. Annál meg hogy szerinted és a barátaid szerint "gáz" csak az nagyobb baromság hogy a 20-on éveseknél meglátszik az öregedés. De ha az nálad öregedésnek számít hogy elmúlnak a pattanásaik és szép lesz a bőrük öregedésnek számít akkor én kérek elnézést. Szerintem 14-15 évesekkel meg már nem kéne kikezdened. A legtöbbjük éppen a mélypontját éli a hormonjaik miatt és az alapján amit írtál nem hiszem hogy képes lennél stabil lelki támaszt nyújtani nekik.
2019. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!