Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális a tini lányoknál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális a tini lányoknál?

Figyelt kérdés
minden fiú tetszik . most mentem gimibe . és az ebédlőben az asztalunk egy fiu asztallal van szembe . és már 4 fiú tetszett onnan 1 hónap alatt . velem egy idősek csak ők más osztályba járnák. fura nekem mert egyáltalán nem tervezek kapcsolatot meg egy magyon hosszú ideig mert tanulni akarok szórakozni kavarni is akar . de akkor miért tetszik mindenki ?
2018. okt. 7. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Jaj drágám, tudom hogy megy ez :D

Igazából annyi az egész hogy tiniként tombolnak a hormonok, főleg mensi előtt és közben. Olyankor nekem is "megtetszik" kb mindenki aki egy kicsit is kedves velem vagy félreérthetően viselkedik. Aztán persze rájövök hogy csak a hormonok szórakoznak már megint mert nincs jobb dolguk, úgyhogy elengedem a dolgot mert tudom hogy nem komoly. Ha az lesz, azt érezni fogod :)

16/L

2018. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy jo szex kell es el mulik!:)
2018. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Ebben a korban normális. Én is így vagyok vele.
2018. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2018. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:

Normális, hormonok meg dolgok.

Bár annyi kiegészítést tennék, hogy ha már ennyire feszegetjük akkor a szerelem úgy ahogy van az agyban lejátszódó kémiai folyamatok eredménye. -> Semmi lényegi különbség nincs aközött, hogy azért mész oda a fiúhoz mert éppen megtetszett vagy mert """"komoly""". :D


Amúgy a felsoroltakból egyedül a kavarást zárja ki egy kapcsolat, + lehet ám kavarni azokkal a fiúkkal is a másik asztaltól. :D

2018. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3%
valszeg r.banc vagy. ez van
2018. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg sose volt kapcsolatom . első csókom se
2018. okt. 7. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt csókod se, de kavarni akarsz? Az elég ribis.
2018. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!