Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak egy éjszakás lány volt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bulizni Miskolcon. Ki mentem cigizni és egy szép lány oda jött hozzám beszélgetni, meg volt vele még 2 fiú, meg 1 lány. És ott maradt a lány velem, egyedűl el beszélgettünk, kedves volt! Meg kért, hogy mondjam el neki a teljes nevemet, mert szeretne meg ismerni el mondtam. Utána be mentünk, meg kérdeztem iszik e valamit. De nagyon jóarcnak tűnt, mert azt mondta, hogy fizeti magának a piát de majd ha máskor találkozunk meg hívhatom. De aztán egy kicsit csak adtam neki a sörömből. Egész este csak 2 feles piros abszintot meg 1 sőrt ittam. Ő meg 1 abszint, 1 porto, tehát nem lehetett ő se annyira részeg. 2 óráig el voltunk, utána azt láttam 1 óra múlva, hogy egy másik fiúval csókolózik. Akkor nem értem, minek utalgatott arra, hogy ismerkedni akar. Még a végén amikor vdlem volt akkor is tett arra utalásokat, hogy szeretne meg ismerni! Tehát nem rontottam el semmi. Akkor mi volt a célja egyszerre több fiúval akar ismerkedni, hogy aztán kiválassza magának a legjobbat, vagy mi? Mert a buli elején is mintha őt láttam volna megint valami harmadik srác ölébe űlni. 17 éves a lány amúgy, bár ez szinte lényegtelen. Mert minden korosztályba vannak normális lányok is. Meg annak az ellentétei is. Nem viselt meg a dolog, mert ez csak egy buli volt. És majd lesz másik lány aki tényleg kedves, és megtalálom a páromat?!! De akkor is szerintem ez a lány tuti nem a notmális lányok között van. Vagy talán nem bírja a piát és attól a két felestől jobban berugott a keletténél de lehet már előtti be volt rugva, vagy lehet nem is alkohol volt a csajban. Hanem valami más csak nem látszott rajta akármi is volt az?!

2019. okt. 12. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én csak úgy leírom, hogy a 2 abszintot meg azt az 1 sőrt. Annyira éreztem meg, hogy ittas lettem, de nem látszodott!
2019. okt. 12. 13:18
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Vannak ilyenek kétszinű libák.
2019. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikusan az a csaj aki fűvel fával összefekszik. Gondolom veled is csak összeakarta szűrni a levet a buliban, ahogyan mindenki mással.
2019. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit kell korul irnk meg magyarazkodnod rola? Ribnc azt csa, ilyenekbe meg farkam sem dugnam be.
2019. okt. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És szerintetek könnyen találhatok normális lányt?
2019. okt. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!