Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen stílusú lányoknak jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stílusú lányoknak jön be a szadómazó?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert én pl. kissé visszahúzódottabb fiú vagyok és nekem bejön az SM. És mondanám, hogy a zárkózottabb lányoknál ez tabu, de magamból kiindulva ez nem olyan biztos.
2019. okt. 15. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vegyes volt már félénk meg nagyszájú lány is akit szadiztam :)
2019. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 subrette ***** válasza:
68%

Nem látszik kívülről. Ártatlannak tűnő lányka is lehet, hogy szereti, ha kenényen elkapják.

Figyelhetsz apró jeleket: bilincses medál, nyakörv, ...

2019. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos vagyok (aki mellett símán elmész eszre se veszed) és még is vannak ilyen vágyaim

Szóval Szerintem erre nincs semmilyen recept hogy mit hord vagy mit nem stb....

2019. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet ertek azz hogy ezt kivulrol az esetek nagy reszeben nem lehet latni. Szoval barkit erdekelhet nezzen ki barhogy is foleg ha meg csak ismerni se ismered.
2019. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!