Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van a lányoknak sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak sok évvel idősebb barátjuk általános iskolásan 6-7-8 osztályosan?

Figyelt kérdés
a fiú dolgozik már,vagy középsulis,egyetemista,
2019. márc. 31. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Talán baj?Mondjuk azt a faszot is megnézném akinek általános sulis csaja van!Középiskolás vagyok, de ez sztem nagyon durva xd Apa komplexus lehet csajok részérő
2019. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát. Eskü egy ilyent se ismerek. Olyant igen,hogy 15-16 évesnek 20-21 éves a barátja,de olyant biztos nem,hogy 15 év alatt dolgozó barátja lenne,de ha igen, akkor inkább a férfin csodálkoznék,hogy milyen alacsonyak az igényei. Neked amúgy miért bssza a csőröd,hogy ki hány évessel jár? Nem mindegy,hogy cseszik el aza életüket?
2019. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert az gondolom nem egész nap a telefonját nyomkodva játszik, vagy videósokat néz. Van pénze, ha el akarnak menni valahová. Nem gyerek.
2019. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát pedig szerintem ez viszonylag ritka. Az ilyen korú lányok nagy része nem jönne össze ennyivel idősebb fiúval. Nyilván vannak kivételek, pár éve nekem is volt fiatal barátnőm (7-es volt, én pedig pont befejeztem az egyetemet), de ő sem azért jött velem össze mert idősebb vagyok, és én sem azért mert ő fiatal. Egy véletlen folytán megismerkedtünk és egyikünket sem zavarta a kor, ennyi.
2019. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért lett törölve a válaszom???
2019. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit írtál? :D
2019. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség hogy érettek. Csak naívak azt ezek a sracok tobbsege dzgogatja oket, masra nem nagyon jok. 17 eves srac ugy sem lesz agyilag egy kislany szintjen.
2019. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
A lányok részéről ha nem is apa komplexus de bármely szülői foglalkozás hiánya elő idézheti. A lányok mindig előbb érnek fejben legalább 3-4 évvel előrébb járnak a fiúknál , és vissza gondolva is valóban így van .Nem természetes nyilván egy 13 éves lánynak egy 10-12 évvel idősebb nagy fiú viszont ezt a lányt a foglalkozás fűti , meg nyilván tetszhet is neki. Amikor 20 éves voltam akkor még mindig 16 évesnek éreztem magam.. De nem volt kis iskolás barátnőm persze.
2019. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!