Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak miért a magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért a magas palik jönnek be?

Figyelt kérdés
16 vagyok és kb 170cm.

2019. jún. 30. 05:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert nagyon jó hozzájuk bújni!!🤗😍Meg biztonságban érezzük magunkat mellette,mert sokkal nagyobbak mint,mi lányok!De ez csak az én véleményem!!
2019. jún. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Annyi alacsony fiu le fog pontozni de le szeretnem tisztazni, hogy ez az EN velemenyem. Vannak, akiknek bejonnek az alacsony sracok es vannak nagyon alacsony lanyok is alacsonyabb sracoknak.


Szerintem sok lanynak azert jonnek be a magas fiuk mert aranyos a magassagkulonbseg es noiesebbnek erzik magukat.

De amugy senki se magassag alapjan valaszt part.. Szoval ne aggodj

2019. jún. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is a magasabb srácok jönnek be. Egyszerűen vonzóbbnak tartom, ha egy srác magasabb, mint én.

18/L, 176 cm

2019. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Általában minden lány azt szereti ha magasabb nála a barátja.Nekem személyszerint is az igazán maganak mondható fiúk tetszenek,de persze nem minden 185cm feletti srác az esetem.Az egy plussz pont,és talán előbb észreveszem őket.A fiú aki jelenleg tetszik,bár nálam magasabb,nem egy óriás,mégis nagyon vonzódom hozzá.:)
2019. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

Mert ez hülyén néz ki:

[link]

2019. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem mindenkinek a 200cmes fiuk jonnek be mert azert az se a legkenyelmesebb ha a fiu egy felhokarcolo a lany meg csak 150cm(enyhe tulzassal) Szoval ne aggodj 1,noni fogsz meg 2,ugyis megtalalod azt az alacsonyabb lanyt akivwl osszeillesz. Es itt olvastam hogy valaki azt irta hogy nem szamit a magassag,szerintem nagyon is szamit. Ez mind csak az sn velemenyem
2019. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a nagyjából velem egymagas srácok jönnek be, bár tény, hogy nem vagyok alacsony
2019. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Én személy szerint nem kedvelem annyira ha kitört nyakkal kell felnéznem a srácra,ugyhogy a te magasságod már nekem teljesen megfelelne:3

-168cm magas lány

2019. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
persze férfias mert aztán marhára tehet bárki a magasságáról , igaz?
2019. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is jobban bejön, ha egy fiú magasabb nálam. Nem kell ezen megsértődni, evolúciósan belénk van kódolva. Ahogy a férfiakba is a szőrtelenség, mellek, széles csípő stb. Pedig aztán az is genetika kérdése, kedves kilences:)) De mivel én 156 cm vagyok, nálam nem nehéz magasabbnak lenni. Nem is szeretem, ha egy fiú 185+, mert kényelmetlen mindig felnézni, nehéz kézen fogva sétálni...
2019. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!