Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A normális lányok tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális lányok tényleg visszahúzódoak túlnyomó részt?

Figyelt kérdés
Ez tényleg így van? Azért kérdezem, mert nem szeretem a nagyon csöndes lányokat. Meg persze azokat se akiknek nagyon nagy a szája, a kettő között legyen gondolom, hogy van ilyen is. De a visszahúzodó lányokkal amúgy sem nagyon lehet ismerkedni. Bár amúgy sem, mert még csak kifogással is visszautasítanak bárkit! De pl egy buliban oda jött egy szép lány hozzák, és azt mondta meg akar ismerni, és kedves is volt, normálisnak is tünt. Utána eltünt és azt láttam, hogy másik két fiúval smárólt utánam. Tehát ez most miért?

2019. okt. 17. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen eléggé igaz ez az álítás. Nehezebb velük ismerkedni, sokszor elutasítanak, de ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, őszinte érzelmeid vannak és szeretnéd őt, akkor lassan megnyílik. Én barátnőm is ilyen, kellett őt támogatni, biztatni, éreztetni vele, hogy kedvelem, szeretném jobban megismerni stb. Nem azzal, hogy lesmárolom, hanem kedves kérdésekkel, törődéssel stb. És ha ilyen lányt képes vagy megszerezni, akkor feléd erős bizalmat fog kiépíteni és sokkal kisebb az esély arra, hogy otthagy, kivéve hogy hülyeségeket csinálsz. Ők igazi kincsek és egyre kevesebb van belőlük. Sokszor nehéz esetek, de ha tudod kezelni és valóban szereted, akkor szép jövő áll előttetek.

A könnyen látható lányokkal az a baj, hogy nem csak neked lesznek könnyen kaphatók és nem lesz olyan erős a szerelem kettőtök közt, így hamarabb lép le más miatt.

2019. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Csak kezdetben nehéz. De ha érzik a bizalmat, megnyílnak és bátrabbak lesznek.

Csak ezért ne ítélj el valakit, mert csöndes, visszahozódó. Mert attól nem biztos, hogy unalmas ember. Csupán nehezebben alakul ki nála bizalom és kényelem érzet a társaságban.

2019. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Én is csendesebb típus vagyok. Az osztályban a legfélénkebb sőt lehet az egész iskolában is. De ha olyan emberek között vagyok akkor feloldódom és nyitott,laza leszek. Ez szerintem mindenkinél így van. Nekem jobban megy a kommunikáció írásban, de persze egy adott idő után személyesen is könnyen megy.

Kell egy kis idő a visszahuzodó lányoknak, de hamar nyitottak lesznek ha megkedvellik az adott személyt.

17L

2019. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem tartom magamat se butának, se ribinek. A legtöbb haverom szerint "jó nő" vagyok, de nem kavarok fűvel-fával bulikban ennek ellenére. Emellett rendkívül közvetlen és nyitott vagyok. Tehát, ha magamból indulok ki, vagy a barátnőim egy részeére gondolok, akkor nem hiszem, hogy igaz ez az állítás.


18/l

2019. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit láttál csupán annyit takar, hogy a csajnak volt "töke" ezért keresett magának valakit az estére. Fordított esetben ha a fiúk csinálnák ezt kevesebbet töprengenének, melyik lányok normálisabbak. Egyszerűen csak ismerkedni kell, a többi alakul magától, ahogy annka a lánynak is.
2019. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, nálam egy ilyesmi lány elég problémás lenne, mivel én is eléggé csöndes, lekvár vagyok.


Kb 5m-es közelébe sem kerülnénk egymásnak, mert mindketten félénkek vagyunk... 😂

F

2019. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!