Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok, ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ez normális?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ha megtetszett egy srác (külsőre), belsőleg nem igazán ismertem még senkit, nem is volt még senkim, szóval ezek a srácok (tudom furcsa így egy fedél alá venni őket) de hasonló haj és szem kombinációjuk volt, tehát az a tipus jön be.

:)



2019. szept. 26. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyébként szerintem nem a kinézet számít, szóval kicsit "zavar" ez a dolog.
2019. szept. 26. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lenne normális? Mindenkinek van egy esete, és szerintem a külső is számít, de a végén úgysem az dönt. Egy kapcsolatban kell a vonzalom.
2019. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Inkább picit furcsának találom, meg nem tudtam hogy másnál is van e ilyen
2019. szept. 26. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mindenkinek megvan a kedvenc típusa. És a legtöbb embernek aztán lesz olyan partnere is, aki tök másképp néz ki, valamivel mégis megfogta :)
2019. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra is van esély.
2019. szept. 27. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A világ legtermészetesebb dolga, hogy a másikat először a szememmel veszem észre, ekkor döntöm el, hogy tetszik-e nekem (főleg, ha szingli vagyok és ezt nem akarom fenntartani, tehát ismerkedni szeretnék). Ha már észrevettem őt és tetszik, akkor következik, hogy szeretnék vele kapcsolatba lépni, megismerni az emberi tulajdonságait is. Tehát szerintem teljesen normális, ahogyan csinálod.
2019. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!