Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnom es neki van egy baratja. Eleinte tokre birtam a palit, aztán szinte megszakadt a baratsagunk mivel egyfolytában a palival volt, hiaba talalkoztunk mindig ott volt a csavoja es szinte nem tudtuk normálisan beszélni barátnommel. Most meg beultunk volna egy helyre legjobb barátnom meg egy lány es en. Es ac csavoja nem engedi el ez szerintetek normális? Sehova nem engedi el egyedül.

2019. szept. 14. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális de jellemzö
2019. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden nap szinte együtt vannak, egyfolytában egymásnal alszanak. Vajon mikor fogja észre venni a barátnom h elfog vesziteni? Mert ezt nem birom mar. És o maga mondta h megvaltoztatta a csavo.
2019. szept. 14. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jellemző. Pláne a párkapcsolatok elején, hogy elhanyagolja az ember a barátait. Szerintem nem szép dolog, de mondjuk rá, hogy az elején még elmegy. Viszont tartósan, ha hosszabb ideig elhanyagolja valaki a barátait, akkor csak nem éri meg vele többet foglalkozni. És majd akkor később valószínűleg ráeszmél, hogy mit veszített.

Viszont az, hogy a csávója nem engedi el sehova, az nem normális. Valószínűleg az lenne a legjobb, ha a barátnőd szakítana vele (már ha engedné...), mert ebből nem fog semmi jó kisülni..

2019. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább a srác tényleg foglalkozik a csajával, ha már van neki. Én alig két hete vagyok együtt a barátommal, de nincs ilyen. Keveset tudunk találkozni. Persze az is túlzás lenne hogyha mindennap együtt lennénk. Hagyj neki egy kis időt, majd megunják egy idő után egymást :/

16/L

2019. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele h adok időt de mar 3 hónapja varok es bele faradok meg pláne az faj a legjobb h elveszitem a barátnomet.
2019. szept. 14. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold te is, hátha ráeszmél hogy hiányzol neki.
2019. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így hogy a "barátnőmet" annyira korlátozta a párja sehova nem mehetett ill. Senkivel nem beszélhetett. Mikor írtam neki akkor láttam nem vagyok az ismerőse meg kérdeztem miért? De nem kaptam választ csak mindenhonnan le lettem tiltva. De azért még ki fejtettem a véleményem erről neki ami nem tetszett és én vagyok a sz.r ez miatt. A csaj teljesen ki van fordulva magából és kb 1 barátja sincs már de hát na ő így ezt választotta.


Remélem te és a barátnőd nem jártok így ahogy én és a volt barátnőm.


20/L

2019. okt. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!