Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lett már kapcsolatotok beválla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már kapcsolatotok bevállalós lánnyal?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok valamire. Szóval, manapság a srácok már a bevállalósabb lányokat szeretik, azokat keresik jobban. Nem szeretnek "küzdeni" egy csajért hanem inkább a merészebbeket akarják. Most a többségre értem, vannak azért kivételek.

Tehát fiúk, volt-e már olyan veletek hogy találkoztatok egy bevállalós lánnyal és nem csak arra kellett hanem kapcsolat lett belőle? Hogy annyira vonzott és tetszett hogy bevállalós aztán megfogott és összejöttetek.

És lányok, nálatok volt-e már olyan, hogy már hamar benne voltatok dolgokba és később kapcsolat alakult ki? Vagyis nem kalandra kellettetek hanem bejött az nekik hogy bevállalósak vagytok a kezdetektől és együtt lettetek.

Érdekel, hogy mikor a srácok azt mondják hogy a bevállalós lányokat szeretik, azt úgy értik hogy egy alkalomra kell vagy pedig kapcsolatra. Megértem azt is ha szimplán csak a merészebb lányokat szeretik és olyan barátnőt akarnak. Mert ritka már aki hajt egy nehezen kapható lányra.

Vélemények, tapasztalatok, bármi jöhet.



2019. okt. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Krrkt
2019. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor sikerül végre feldolgozni, hogy az, hogy valaki bevállalós nem jelenti azt, hogy hetente 10 másik pasival van? Nem arról volt szó, hogy könyűvérű... :D


Egyébként igen, szeretjük ha a partnerünk bevállalós, ergó nyitott az új dolgokra a szexben. Szeret kipróbálni mindent, mielőtt véleményt mond róla. Egy ilyen nővel pedig leginkább hosszú távra éri meg tervezni. :)

2019. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aztán lehet hogy most a bevállalós alatt néhányan arra gondolnak, hogy bevállalja a szexet, és ennyi. 😂
2019. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Mire végigolvastam a hezitálásodat, már meg is untalak.
2020. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnek "küzdeni" egy csajért hanem inkább a merészebbeket akarják."

Szerintem csak egyszerűen megunták a sok hülyeséget. Mert régen azt jelentette "küzdeni", hogy bókoltál a lánynak, szép ajándékokat adtál neki, kedveskedtél és nem adtad fel, ha elsőre csak barátkozni akart.

Ellenben ami ma megy, hogy húzzák az ember agyát, eltűnnek válasz nélkül, meg elvárják hogy piedesztálra emeld őket, na ebből van elege a pasiknak.


Nekem volt dolgom "bevállalós" csajjal. Nehéz volt megpuhítani, 5 hónapig fűztem, én vettem el a szüzességét, de utána olyan aktív lett, hogy csak néztem. Bárhol és bármikor volt hozzá kedve.

Otthon, kocsiban, sátorban, dombtetőn, erdőben, tóparton, medencében, stb. Heti 8-10 alkalim megvolt.

Ezzel szemben a feleségemmel havi 1-2 van és sosem szerette az különleges dolgokat (neki még a kocsiban szex is meredek), pedig mikor megismertem, két hét után lefeküdtünk. Szóval nem jelent semmit az, hogy mennyire hamar adja magát a nő.

2020. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!