Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt olyan alakuló kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan alakuló kapcsolatotok ami bizonyos okok miatt egyből nem jött össze, de később mégis együtt lettetek?

Figyelt kérdés

Vajon létezik az, hogyha nem is minden simán indul, a vége mégis jó lesz, és kapcsolat lesz belőle?

Aki atelt ilyet kérem fejtse ki:)



2019. ápr. 20. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Kapcsolatom eleje: korkülönbség, szülők ellenzik, távolság, barátnő

Most: 2 éve együtt

2019. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%
Az elején kavartunk, én beleszerettem, neki lett barátnője és természetesen belé volt szerelmes nem pedig belém. 1 év sírás és szenvedés következett nálam. Már elengedtem 1 év után, amikor el kezdett közeledni. Újra el kezdtünk kavarni. Majd belém szeretett. Én is szerelmes vagyok még belé, de már nem annyira, mint az elején. Most együtt vagyunk 3 hónapja. Én is lány vagyok.
2019. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Sokat beszélgettünk és találkozgattunk kölcsönös volt a vonzalom. Ez még tini (16) korunkban. De nekem akkor adódott egy lehetőség és kiköltöztem külföldre táncolni ezért nem lett belőle kapcsolat. Azóta is itt élek és táncolok. Majd itt találkoztam össze első szerelmemmel akit akkor 5 éve otthagytam Magyarországon. Együttvagyunk 3 éve már összeköltöztünk és tervezzük a babát is , akiknek össze kell jönni azok megtalálják egymást 1500 kmrel arrébb is.
2019. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Megismerkedtunk. Alakultunk. Offoltuk egymast. Azota egyutt vagyunk mar fel eve, es aztmondta hogy o azota szeret amiota megismert. Ez volt 2016ban. Gyerekek voltunk sok butasagot csinaltunk. Mostmar annyira szerelmes vagyok es boldog hogy hihetetlen
2019. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!