Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exemet. Mivel könnyíthetném a lelkemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez minden ember életében megtörténik, és ezen át kell mennie, hacsak nem olyan szerencsés, hogy az első szerelmével együtt legyen..:D nah mindegy...azért írom ezt le, mert úgy érzem, hogy így kicsit meg könnyebül a lelkem...és talán helyesbítek a kérdésemen, mert igazából erre a Jóisten se tud választ adni, viszont aki hasonló cipőben jár szívesen meghallgatnám a történetét. Első fiúm volt, és első is mindenben. Nem voltunk sokáig együtt, egy 3 hónap volt, eleinte nagyon negatívan álltam hozzá..hogy is mondjam, nem tetszett, meg osztálytársak is voltunk...de szép lassan bele szerettem...életem egyik legjobb időszaka volt az, de tényleg. Mindig láthatatlannak éreztem magam, pedig mindig benne voltam a "menő" csaj bandákban. De én mindig kilógtam azzal h nem pasiztam, nem buliztam, elég elvont voltam/vagyok, kinek fura kinek egyedi öltözési stílusom van, de vicces vagyok, ezért szerettek.:D Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy amikor vele voltam, kb én voltam mindenben a középpont. Jó ez egoistán hangozhat..de én voltam a banda feje, aki mindig a kis bulikat szervezi, aki a beszélgetésekben a szóbajnok, akit mindenki szeret. Hirtelen annyi fiúnak tetszettem, még a haverjai is furák voltak...fura volt, mert régen kb egy se, nem h ennyi fiú szépnek tartott. Úgy éreztem, h csak falom az életet. Egyik barátnőm kérdezte hogy mire vágyok még az életben? Erre én aki világ életében negatív volt, azt mondtam, hogy semmire, mert mindenem megvan. Felvettek egyetemre, voltak barátaim, jártam bulizni, és volt Ő nekem. Viszont a jóból is megárt a sok..Nem csaltam meg! Viszont gondolatban, mikor az a sok pasi nyomult...Annyira hihetetlen volt számomra, és nem hazudok jól esett, mert hiába voltunk együtt nem volt nagyon önbizalmam. Talán most ezért súlyt engem a karma, meg azért. hogy nagyon féltékeny voltam...meg szókimondó. Igazából ezért lett vége, elég gyerekesen, mit ne mondjak. Valahogy nem tudtam azt feldolgozni, hogy nem egy jó hírű lánnyal beszélget. Így a végére már eléggé sűrítek..a lényeg, hogy chatbe dobott, és megírta, hogy nem szerelmes. Szeret, de nem szerelmes...ez akkorát ütött bennem, hogy azóta csak gyötör...Nagyon hiányzik ez az egész...nem épp a "sztárság", hogy központi ember voltam...Azóta csak zuhanok. Eltűnt a régi bandám, utálom az egyetemet, állandóan beteg vagyok, minden az ellentéte, mint akkor volt...Ő már jóba van lányokkal, én meg kb az utolsó csöves vagyok. Egyszerűen nem tudok túllépni rajta, rettenetesen hiányzik...de olyan könnyen eldobott, mintha sok lennék az egy közül, de nekem ő volt az egyetlen.

#csak kiírtam #mert depizek
2019. okt. 18. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Látni lehet hogy tényleg nagyon fáj neked, de sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, a szokásos próbálkozásokat nyugodtan lépd meg, de ne várj semmit cserébe mert akkor nem érhet csalódás. Ha ettől könnyebb neked én is ugyan ezt érzem nagyjából, csak engem 2,5 év után hagyott el és már 4 hónapja nem tudok kimászni belőle úgy, hogy 1400km-re költöztem tőle. Még annyit, ha tényleg ilyen csendes visszahúzódó lány vagy akkor nem kell aggódnod, lesz még olyan fiú aki elfeledteti veled a gondokat. Ne változz meg, kitartást!

21/F

2019. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan ez történik velem is.. életem eddigi legszebb része volt azaz 1 év, mikor még együtt voltam az exemmel... pont így szakított velem is,hogy szeret, de nem szerelmes. Az összes haverja imádott, mindig hívtak bulizni, jól esett,hogy törődtek velem, ez fel is tűnt az exemnek és sokszor féltékeny volt és a vége fele már a nevemben mondta le a bulikat... sose voltam még senkibe ennyire szerelmes.. ennek már fél éve. Azóta nem volt kapcsolatom,de nem is szeretnék egy ideig


19/L

2020. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!