Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőim nem tudnak elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim nem tudnak elfelejteni két pasit! Mit tegyek hogy könnyebben elfelejtsék őket?

Figyelt kérdés
Az egyik fél éve a másik 3 hónapja. Nem viszonozzák az érzéseiket és most már szeretnék elfelejteni őket.

2019. ápr. 11. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem sok mindent tehetsz, felejteni sosem egyszerű... Próbálj megértő lenni, ámde határozott, vidd el őket erre-arra, és ha felhozzák hogy "Jaj, bezzeg a...", kedvesen állítsd le őket, hogy lassan már te is tudsz mindent a srácról, nem szeretnél többet hallani arról, aki bántotta a barátnőd.

Érezzék, hogy támogatod őket, de ne hagyd, hogy panaszkodjanak vagy hogy folyton nosztalgiázzanak! És ha van barátod, ne előttük ábrándozz róla, ne legyenek irígyek, azzal csak rontasz a helyzeten.

Remélem, tudtam segíteni, sok sikert! :)


Bagikacska

2019. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a barátnőid bőrébe bújni! Az idő majd feledtet.
2019. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévő válaszadókkal, csak annyit szerettem volna mondani, hogy nagyon aranyos, igazi baratno vagy:)
2019. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!