Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért most akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért most akar visszatérni az életembe párom volt legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

A páromnak volt egy legjobb barátnője,viszont több mint 5 éve teljesen ellökte magától,felé se nézett,egyedül hagyva őt a nehéz időkben,sokat változott a személyisége.Mi egy ideje együtt vagyunk,de közös képeket nem szoktunk rakni,nem reklámozzuk a kapcsolatunkat. A történet ott kezdődött hogy pár hónapja mikor kirándultunk,raktunk fel közös képet.

Ekkor rá írt valamiféle fals indokkal, hogy minket láthatott-e azon a helyen, majd utána írta hogy neki is lett párkapcsolata, és elvileg ugyanoda valósi srác,mint én. Ezután a barátnőm irt valamit,hogy boldogok vagyunk,merre jártunk,erre nem jött válasz.


Pár napja raktunk fel ujra közös képeket, és hónapok elteltével ugyancsak ráírt,hogy nála jobb embert nem talált,pedig mennyi év eltelt, majd hogy mit gondol lehetnének e olyan jó barátnők,mint annyi évvel ezelőtt,ujra kezdenék azt a barátságot.


Nekem kicsit rossz megérzésem van,volt x év, nem is 1-2 esztendőről beszélünk,és a párom ugyancsak össze van zavarodva,hogy miért ennyi év után keresi fel a legjobb barátnője, és a dolgok mikéntje sem mindegy,hogy milyen alkalmak után jut eszébe.


Ti mit gondolnátok az esetről? A kérdést is tulajdonképp ő mondta,hogy ti mit gondoltok az esetről.



2019. okt. 21. 17:23
 1/3 anonim válasza:

szerintem bejössz neki.

17L

2019. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen összefüggésben van a dolog veled. Érdekes hogy mindig csak akkor ír rá a barátnődre amikor közös képet rak ki.
2019. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátnőd vigyázzon vele,tetszhetsz neki.
2019. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!