Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális h a barátom állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h a barátom állandóan lányokat jelölget be a favebookon? Ész tobb mint 80% nm is ismeri.

Figyelt kérdés
Engem kicsit zavar.. Olyan mintha nem lennék elég neki. Ti fiúk akiknek van kapcsolatuk szoktatok más lányokat jelolgetni?

2019. okt. 23. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam olyan embereket jelölgetni akit nem ismerek.

Jelölgess és lájkolj olyan fiúkat akiket nem ismersz.

Majd figyeld a barátod reakcióját :D

2019. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah kifelejtettem. Csak szívecskés reakciókat használj :D
2019. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem norma szerintem. De majd letiltja a face egy idő után...
2019. okt. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Normális, teszi, mert hátha talál jobbat.

Az viszont nem normális, hogy ilyen 'barátot' választottál.

2019. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nogika válasza:
100%
Egyáltalán nem normàlis. Mondd meg neki, hogy ez zavar téged.
2019. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
haverom csinálta ezt mikor szingli lett, azóta van kapcsolata, de ez megmarad szokásnak xd
2019. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Ha zavar valakit hogy más emberekkel beszél az elég beteges féltékenység. Ha ott akar ott fog hagyni akkor is ha nem beszél senkivel. De ha eltiltod emberektől lehet te koppansz.
2019. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kissé gyerekes. Ha zavar, hagyd ott, nem érdemli meg, hogy a barátnőjeként az időt pazarold rá.
2019. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!