Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek is állandóan ismétli a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is állandóan ismétli a történelem önmagát egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem szinte mindig.


1. Találok egy nagyon szép lányt

2. Elkezdünk ismerkedni.

3. Ha úgy van hogy nem találok semmi kifogásolhatót meg ő sem bennem akkor kialakul egyfajta kötődés és bizalom

4. Elkezdünk állandóan kommunikálni

5. Összejövünk

6. Hatalmas szerelem és szinte mindig egymáson lógunk

7. Első veszekedés

8. Néhány hét vagy hónap az első veszekedés után és az eddigi szerelem mégnagyobb lángra kap

9. A veszekedések majd hirtelen a mindennnapok része lesz

10. A másik fél titokban már kezd kiszeretni, de nem mondja el, csak érződik

11. Azon szorongók hogyan hozhatnám rendbe a kapcsolatomat

12. A lány már felhozza a szakítás lehetőségét

13. Beparázok

14. Az én szememben minden kezd lenyugodni meg ő is úgy látszik, hogy visszatért a régi kerékvágásba

15. Idilli lett szinte minden

16. A lány kijelenti, hogy vége



Nektek milyen ismétlődések szoktak lenni?



2018. júl. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ha esetleg rosszul esik amit most mondok, nem bántásból teszem! De ha tényleg mindig így jársz, valamit rosszul csinálsz. Talán átsiklasz egy részleten (mondhatnám akár hibának is) amit minden ilyen kapcsolatban teszel, és viszed mindig a következőbe. Persze nem azt mondom hogy mindig miattad van vége, de ha például 10 esetből akár 6-7szer is így jársz, gondolkodni kéne mit csinálsz te rosszul.

Sok szerencsét a következőhöz!

2018. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Megismerem.

2. Elkezdek vonzódni hozzá.

3. Lefekszem vele.

4. Kiderül, hogy nem akar velem lenni, csak igényelt valamit, amivel rendelkezem.


Ez volt addig, amíg összejöttem valaki igazival, aki tisztel. Előtte 2x-3x-4x is rosszul választottam, s nem vettem észre, hogy a legfelszínesebb lányokkal van dolgom. Nem adtam magamnak előtte elég időt, hogy igazán kiismerjem, mielőtt belebonyolódtam a viszonyba.

2018. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem, mit nyafogsz, ha csupa-csupa nagyon szép lányt dughatsz!?
2018. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel nekem nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban.

A külső és a belső egyvelege

2018. júl. 24. 15:24
 5/7 A kérdező kommentje:

#1:Igen.. Tudom hogy mégis hol hibáztam, de ezt a tudást legfeljebb a következő párkapcsolatomban tudom hasznosítani


#2:Én is az igazit keresem, mivel az ilyen kapcsolataimra is mindig azt hittem, hogy az igazi

2018. júl. 24. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel nem csak te vagy így, nagyon gyakori, és sajnos súlyosabb verziói is vannak: pl. valaki mindig alkoholista párt talál, vagy mindig erőszakosat. Kevésbé súlyos esetben csak mindig ugyanazok a problémák jönnek elő minden kapcsolatában, és 3-4 kísérlet után elkönyveli az illető, hogy minden nő (férfi) egyforma, mindnek ugyanazok a hibái.


Valójában arról van szó, hogy az ember saját hibái vetülnek ki a párjára, a saját hibáit érzékeli úgy, hogy azok a párja hibái (részben pedig mindig ugyanolyat választ, anélkül, hogy észrevenné magát).


Hogy ez az evolúció során miért alakult így, mi az evolúciós előnye, azt nem tudom, de nem is fontos. Ha változtatni szeretnél, ki akarsz lépni az ismétlődő történetből, akkor önismereti fejlesztésre van szükséged. Nézz körül, az interneten találsz egy csomó módszert, útmutatót, érdemes többet kipróbálni. Ha egyedül nem megy, akkor pedig keress fel egy pszichológust - az senkinek sem árt, sőt :-)

2018. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen!!!!

Folyamatosan ismétlődik úgy gyűlölöm a mostani párom (mindent ő ront / robtott el eddig)hogy nem igaz, még szerencse hogy a szeretők mindig megvigasztaltak így sikerül néha kikapcsolnom az agyam ha a közelébe vagyok. Alig várom hogy nagyobb legyen a gyerekem..

2018. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!