Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most megéri váratnom ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megéri váratnom ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki megszeretett engem és én is őt egyre jobban. Viszont nem akarok vele még összejönni, húzni akarom a dolgot. Mert szeretném jobban megismerni, mielőtt még összejönnék vele. De van egy másik lány is aki szintén tetszik és rendes. Akivel nem rég ismerkedtem meg néha dumálunk. De ő is érdekelne engem és szeretném jobban megismerni. Mert ha nem tenném csak utóllag lehet megbánnám... Jobb is lenne mert az akivel “kavarok” 18,5 éves , ez a lány meg csak 16! Tehát neki azért jóval jobban van kölyök pofája, na meg mivel fiatalabb, lehet jobban el lehet vele hülyéskedni. De nem akarom, hogy egyik se legyen az enyém és a végén ne, hogy ne legyen senkim! Mert eddig 20 nekem tetsző lányból ez a kettő érdeklődött értem igazán. Mert kb ennyi olyan lányt ismerek csak, persze ez a 2 nem olyan rossz arány. De mivan ha utánna roszabbodna helyzet. És nem lesz még 3 év múlva se senkim? Az már nagyon cink lenne. Már az is az, hogy 13 éves korom óta sem volt senkim :D!

2019. okt. 24. 20:47
 1/10 A kérdező kommentje:
A 20 csajt úgy értettem, hogy 20 olyat ismerek kb aki nem csak kűlsőre hanem belsőre is tetszik. Azon kívűl ismerek kb 20-at még. Abből vagy 10 túl rosszindulatú/beképzelt/felszines kb olyan 4-5 lehet normális de nagy a szájuk ezt utàllom vagy nem az én világaim. És a maradék 6-7 meg túl csöndes amit szintén kifejezetten utállok!
2019. okt. 24. 20:51
 2/10 A kérdező kommentje:
18/F
2019. okt. 24. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól gondolkozol!:) célszerű megismerni mindkettő lányt mielőtt döntést hozol. Ha még akkor sem tudsz dönteni...akkor folytasd az ismerkedést! Derítsd ki melyik lánnyal érzed jobban magad, melyikkel van több közös tulajdonságod stb.
2019. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az szerintem egy jó dolog hogy meg akarod őket ismerni mielőtt bármelyikkel is összejönnél, csak aztán nehogy majd két szék közül a pad alá ess. Mert amikor úgymond két vasat tartasz a tűzben simán megtörténhet. Szerintem nagyon sokáig ne húzd az időt, mert lehet hogy ők majd nem akarnak rád sokat várni, illetve az szép dolog hogy úgymond húzód az agyukat, mert az egyiket így is úgy is csak szédíted.
2019. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Max ha úgy van akkor 6-8 hétig szeretném elhúzni. Max +1 hónap kicsit több ideig. Ennyi idő alatt szerintem megismerem mind2-öt. Viszont ha tényleg nem tudok választani akkor gondok lesznek. És ne, hogy túl sokáig várassam tényleg őket!
2019. okt. 24. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani de ha valakinek megtetszel nem fog rád 2 hónapot váni hacsak nem esett teljesen beléd de még akkor is kiszerethet. És ha mégsem... lehet pont őt dobod el. Én ajánlom hogy gondold végig mik azok a tulandonságok amik számodra fontosak. Mit vársz el a pratneredtől mitől lesz tökéletes. És próbáld megtudni ilyen téren ők milyenek.


17L

2019. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Akkor mennyi időt fog rám várni? Mert én már ha csak érzek is valamit egy lány íránt, simán várok rá több hónapot ha muszály, főleg ha több kell ahhoz, hogy összejöjjön velem. Ha csak végleg rá nem jövök, hogy nincs nálla esélyem. Persze ha nagyon bele vagyok esve akkor sem szeretek várni én sem. Max 4-5 hónapot még kivárok!
2019. okt. 25. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Elég éretlennek tűnsz egy kapcsolathoz...
2019. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Utolsó előtti kommentelő:hidd el, az van aki évekig várt a "kiszemelt" srácra,úgy hogy nem is nagyon ismerték egymást.

Amúgy kérdező: nem teljesen értettem a gondolatmenet, de szerintem mindenképp mondd el mindkét lánynak, hogy mi van. Lehet, hogy hülyének fognak tartani, de legalább nem hiszik azt, hogy csak játszol velük. Már ha tényleg komolyan gondolod.

2019. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Bocs a későbbi válaszért, remélem még kapok választ. El fogom mondani és tudom, hogy van olyan aki vár. Bár nem tudom, hogy tud e várni ez a 2 lány míg választok közűlük és, hogy kb mennyi időt várjak. Ha csak nem az lesz, hogy nem tudok dönteni mert akkor viszont jobban meg kell őket ismernem!
2019. okt. 31. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!