Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri olyan fiúval kavarni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri olyan fiúval kavarni aki nem is tetszik annyira?

Figyelt kérdés
A fiú oda van értem(egós de igaz) és folyton hív ki a városba,egy suliba járunk,elég nyilvánvaló mit akar,de én nem hiszem kész vagyok ilyen selejt kapcsolatra. Ha összejövök valakivel az azért van,mert szeretem,persze így könnyebb is lenne tovább tennem magam az exemen,de megsérteném. Próbáltam azt,hogy tényleg elérjem tetszedjen nekem,de nem jött össze,ahj csak olyan fura.
2018. dec. 25. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
hany evesek vagytok?
2018. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Baráti jó tanács: NE TEDD!
2018. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem éri meg ! egyrészt őt is átvered azzal, hogy hiú reményeket keltesz, másrészt olyan fiúval kavarj meg járj, akit szívből szeretsz...
2018. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
38%
Nem éri meg. Miért akarnál egy olyan emberrel kitolni, aki valószínűleg őszintén szeret? Csak azért, hogy a volt párodat elfelejtsd vagy féltékennyé tedd? Az emberi lélekkel és érzelemmel nem szabad játszani, mert ez az, amit az embert emberré teszi.
2018. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Finoman szólva is pofátlanság lenne csak azért 'kavarni' számodra érdektelennel, hogy tovább lépj exeden!

Ráadásul aljas, erkölcstelen dolog is a másik érzelmeinek kihasználása saját céljaid elérése érdekében. Olyan célokért, amikben később ő nem szerepelne.

.

Ez még a prostiságnál is lejjebb van, ök nem hazudnak érzelmeket.

2018. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Selejt kapcsolat selejt embereknek való. Ha az kívánsz lenni,akkor tedd.

KAVARNI egyébként senkivel. Aki ezt a kifejezést használja,nem lehet komolyan venni.

2018. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kavard inkább a vasárnapi húslevest.
2018. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Senki nem éri meg, hogy magadra erőltesd. Megmondhatod neki, hogy szívesen mászkálsz vele baráti alapon és akkor ő eldönti, hogy így akar e még tőled valamit. Utólag kínos helyzetek adódhatnak abból ha nem vagy őszinte, és akkor még többet kell magyarázkodni.
2018. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, te vagy a selejt.
2018. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem sz@runk oda, ahol eszünk.Értsd; egy suliból soha.Ha felejteni akarsz, fogd a barátnőket, beszélgessetek, igyatok,bulizzatok...és ne használj olyan szavakat, mint a "tetszedjen".
2019. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!