Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam az egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az egyik legjobb haverjának, hogy szakítani akarok a barátommal?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a barátommal alig egy hónapja vagyunk együtt de nekem nagyon nem megy...imádom őt de csak barátként..szoktam dumálni egy haverjával akit el is hívtam bulizni, szerintetek elmondjam neki ha kérdezi? vagy visszamondaná neki?
2019. okt. 29. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőnek ezt a barátoddal beszéld meg !! Senkinek aemmi köze hozza hiába Bff ... ez csak RÁD meg a PÁRODRA tartozik!! Ne légy idióta kérlek
2019. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez neked jó?

Úgy is elfogja mondani. És szerintem ez a kettőtök dolga.

2019. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem mondanam el csak ugy xd ra szokott kerdezni mizu velunk, es nem akarok hazudni
2019. okt. 29. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan mint ha azzal a haveroddal akarnál összejönni.
2019. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvan nem mondanam el csak ugy xd ra szokott kerdezni mizu velunk, es nem akarok hazudni"


És? Ez úgy is a tiéd,meg a párod dolga. Nem tartozik másra. De ha nagyon el akarsz dicsekedni ezzel,akkor tőlem lehetsz idióta,és elmondhatod.

2019. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a barátoddal beszélj az ügyről. Mivel az egyik legjobb haverja, lehet elmondaná neki, és szerintem te sem a legjobb barátnődtől akarnád megtudni hogy a barátod szakítani akar veled. Ez a dolog kettőtökre tartozik elsősorban, nem pedig az ő barátjára. Ha a szakítás után akarsz vele beszélni, meg az is más, habár én biztos nem az ő legjobb barátjával tenném meg.
2019. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben felteszed a kérdést, hogy szerintünk visszamondaná-e neki a szándékodat. Szerintem szinte biztosan visszamondaná, mert a "jóbarát" figyelmeztet a "veszélyre".

Korrekt az lenne, ha Te mondanád el a fiúdnak, hogy vége.

F.

2019. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) először a barátommal fogok beszélni
2019. okt. 30. 09:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Like a virgin
2019. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!