Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan beszéljek az exxel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek az exxel a szakításról és arról hogy esetleg újra megpróbálhatnánk?

Figyelt kérdés

Pár hónapja mentünk szét, ő szakított, viszont barátok maradtunk. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem vagyok neki közömbös. Bókol, törődik velem, ha látja hogy valami nincs rendben mindig próbál segíteni, kérdezi mi a baj, és sokszor keresi a társaságom, hozzám ér. Viszont egyszer sem hozta fel a kapcsolatunk vagy hogy újra kezdhetnénk. Én az elmúlt pár hónapban sokat gondolkodtam, és már máshogy látom a dolgokat, szóval nem támadnám le a régi sérelmeimmel, próbálnék felnőtt módjára viselkedni. És mielőtt valaki mondaná hogy az ex nem véletlenül ex, még mindig megvan köztünk az a szikra, meg minden. Egyedül abban nem vagyok biztos, hogy ő hajlandó lenne-e változtatni pár dolgon, mert én igen, és ugye csak akkor működne ha ő is beleadná a részét (emiatt is mentünk szét).


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék elkezdeni egy ilyen beszélgetést? És hogyan tudnám úgy találni hogy ő se lássa reménytelennek, hanem benne legyen az, hogy ő is tenni szeretne valamit? (Azt még megjegyezném hogy pár napja nem beszéltünk már mert picit leráztam amiatt hogy gondolkoznom kell, de ezt nem mondtam neki)


Kérem csak olyanok írjanak akik értelmes válasszal tudnak szolgálni! Köszönöm



2019. okt. 30. 08:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sose akarj a másikban változtatni semmit. És te se változz.

Próbáljátok egymást úgy szeretni ahogy vagytok, próbáljatok megegyezni :)

Egyszer neked lesz jobb egyszer neki.

Veszekedés mindenütt van, de akkor szeretitek egymást ha meg is beszélitek :)

2020. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem megváltoztatni szeretném, csak az volt a baj, hogy semmi időt nem töltött velem. De ezen kívül éreztette hogy szeret... És igazából azért is mentünk szét mert nincs ideje...


Most is egész nap beszélünk, meg minden, és nekem nagyon rosszul esik az egész szituáció, az egész ahogy van. Nem én akarok az lenni, aki felhozza ezt a témát mert nem akarok hülyét csinálni magamból, de már nagyon meg szeretném beszélni vele hogy voltaképpen most szeret-e még vagy nem, mert nekem már tényleg fáj...

2020. febr. 23. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!