Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek ha ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha ilyen helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk volt barátnőmmel.

Nem haraggal váltunk el egymástól. Én bízom benne hogy meg fogja magát gondolni hogy kezdjük újra.

Viszont most elkezdtem beszélgetni egy másik lánnyal. Tartok tőle hogy abban a helyzetben leszek vagyis valamiért ezt érzem hogy majd választanom kell a 2 lány közül.

A mostanival úgy beszelgetek hogy az előzőt még szeretem. De úgy gondolom hogy nem hiába lett vége így az ujra kéne koncentrálni.

Ne kérdezzétek hogy honnan érzem hogy az előző keresni fog, csak egyszerűen így érzem.

Viszont ha tényleg be fog ez követekezni valószínűleg az előzőt választanám, de lelkiismeret furdolásom lenne ha ezt a lányt akivel most beszélek úgymond ellökném.

Ti mit tennétek ha esetleg így járnátok?

Vagy történt meg már innen ilyesmi valakivel?


2019. nov. 1. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom de annyira azért nem szeretheted a volt barátnődet ha máris másik lány felé kacsintgatsz. Nem tudom mennyi ideje vagytok külön de kicsit azért várhattál volna hátha meggondolja magát. Te már most abban a helyzetben érzed magad hogy választanod kell kettejük között.
2019. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre válaszoljak, az új lánnyal foglalkoznék mert nem hiába szakítottatok. Fiatal vagy még, adott a lehetőség hogy mással is megpróbáld.
2019. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!