Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vok! kérdése:

Miért nem tudom elfelejteni őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Körülbelül 3 hete szakított velem a barátnőm (üzenetben). Nagyon szarul esett meg is írtam neki a véleményemet de nem is válaszolt rá. A szakítása hírtelen a semmiből jött, semmi veszekedés, beszélgetés előtte, csak úgy spontán jött a dolog. Hát nagyon szerettem ezt a lányt megbíztam benne, mert másnak ismertem meg mint a többi lányt. Most pedig nagyon szeretném elfelejteni de sehogy sem megy, valahogy minden egyes nap az eszembe jut. Nem tudom kiverni a fejemből és már elegem van. Ebben szeretném a segítségeiteket kérni hogy mi tèvő legyek? hogyan tudnám elfelejteni végleg? Elnèzèst hogy ilyen hosszúra sikeredett. A válaszaitokat köszönöm szépen. Én 19 ő 17 éves(ha ez számít)

2019. nov. 3. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom hogy nem tudod elfelejteni, ez elég g*ci dolog volt részéről, hogy így szakított veled. Ha csak pár napja történt volna, azt mondanám hogy írj rá, és kérdezd meg hogy ez most így mi, de így, hogy 3 hete írt, én már hagynám a francba. Beszélgess neten, vagy keress valami hobbit, ami eltereli a figyelmed róla ^^ és sok sikert, remélem azért egy picit tudtam segíteni~
2019. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nehezen sikerül mivel így nagyon gusztustalan dolog szakítani valakivel. Azt tudom tanácsolni hogy keress valami hobbit, legyél sokat a barátaiddal, valahogyan foglald le magad. Idővel sikerül majd túl tenned magad rajta.
2019. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
9%
Ha már a hobbitoknál tartunk nézd meg a gyűrűk urát!
2019. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató szavakat nektek (jól estek). Remélem elfelejtem egyszer, mert minden nap gondolok rá (többször is) és nem és nem tudom elfelejteni azt, ahogyan átvert. Valamilyen módon ha, egy kicsit is jól érzem magam, valahogy eszembe jut és kész máris elmegy a kedvem. Olyan érzésem van valamikor hogy már nem is szeretnék többet szerelmes lenni, vagy nem is tudnék már.
2019. nov. 3. 21:57
 5/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, előbb utóbb túl leszel ezen ^^ sajnos velem is történt ilyen, azzal a különbséggel, hogy az már bő két éve történt, mégis alig bírom elfelejteni. Ez ilyen, meg kell tanulni együtt élni vele

:(


(1. vagyok :3 )

2019. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értelek. Sajnos hogy ez ilyen, milyen jó lenne csak úgy kitörölni valahogy, és nem gondolni rá többet. De jól esett ezt most leírni ide és köszönöm neked hogy elolvastad és válaszoltál nekem. Sokat segített(etek)él kicsit jobban is érzem magamat egy fokkal. Csak nem leszek tőle mindig ilyen szomorú. :(
2019. nov. 3. 22:59
 7/20 anonim ***** válasza:
Fel ne add c:
2019. nov. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Megpróbálok majd egy kicsit pozitívabban gondolkodni. De ez az egész dolog rohadtul lehangolt. Most nem is tudom haragot érzek-e

iránta vagy csalódást?

2019. nov. 3. 23:23
 9/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vegyes. Érthető is :( mennyi ideje voltatok együtt?
2019. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3 hét az még viszonylag friss élmény. Keress valami jo hobbit, menj el a haverokkal valahova, csinálj magadnak programokat, esetleg próbálj meg csajozni. Ne add fel. 😊
2019. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!