Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek korai közel közel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai közel közel fél év után, ha a barátom nálam alszik?

Figyelt kérdés

Én 17 lány, a barátom 23 éves, heti csak egyszer, jobb esetben kétszer, tehát nem olyan sokszor tudunk találkozni, mivel elég messze lakunk egymástól.

Eddig működött, hogy adott városban találkoztunk, kirándulgattunk, nyár volt, jobb idő volt, így azért szívesebben vonatozik, buszozik, utazik az ember, kevésbé macera, nem nagy fáradtság.


Viszont mostanra már másabbak a körülmények, mindegyikünk elfoglaltabb, én idén érettségizek, ő dolgozik és levelezőn jelenkezett msc-re.

Ezért is gondoltunk arra, hogy könnyebben tudnánk több időt együtt tölteni, kényelmesebben, ha a heti fél vagy egynapi találkozást kiterjesztenénk ittalvással másfélre.


Én azonban egy kicsit tartok ettől az egésztől, ő pedig inkább még noszogat, neki ez rosszulesik, azt érzi, mintha én nem akarnám ezt és mert szerinte ebben nincs semmirossz.

Szerintem sincs benne semmi rossz, csak szüleimet ismerve nem fognak örülni a tervemnek és én emiatt vonakodóbb vagyok ezzel az együttalvással kapcsolatban.

Már be lett mutatva nekik sulikezdéskor, szimpatikusnak ítélték meg, csak nem nézik jó szemmel, hogy én belekezdtem egy párkapcsolatba és mivel ők így lelkileg hatnak az emberre, a kedvemet el tudják venni az egésztől, így én eléggé bátortalanul hozom fel a barátomat érintő témákat.

Másrészről a barátom pedig nyaggat, hogy mikor jön el az idő végre, amikor együttaludhatunk. (még nem feküdtünk le, csak úton vagyunk afelé) Megérti a helyzetemet, de szerinte nincs sok értelme húznihalasztani, mert nem lesz jobb.

Tehát két tűz között vagyok egyedül és nem tudom megítélni kinek az igazára adjak.


Tudom, hogy ti nemigen tudtok segíteni, csak valamiféle empátiáért jöttem, hátha van, aki hasonlóképpen megy vagy ment keresztül ilyen helyzeten.


Valamint érdekel, hogy mi a véleményetek, hogy arcátlanul sietős lennék a barátommal és tényleg a szüleimre kéne hallgatnom vagy pedig nyugodtan előmerészkedhetek az ötlettel itthon, mert ti megengednétek a lányotoknak ezt.


Ha lesz aki végigolvassa és még fáradtságot nem kímélve ír nekem választ is, azt előre is nagyon megköszönöm.



2019. nov. 5. 13:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szeretem, szeretném szeretni, szeretném, hogy működjünk. Itt inkább azzal lehet a baj, hogy talán én nem mindig érzem az ő szeretetét.
2019. nov. 5. 22:12
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Találkozni akar, több időt veled tölteni, mscre készül és dolgozik. Te emellett egy kislány vagy akinek az érettségi huh de borzasztó nagy kifogás, egy röhej. Az érettségi egy röhej. Mondom úgy hogy emelteztem is és nagyon jól sikerült minden. Ha továbbtanulsz majd rájössz. 23 évesen természetes, hogy szabadságot akar az ember és együttaludni/élni a barátnőjével. Te 17 vagy ugyanúgy vágynod kéne a dolgokra és feltételezem lassan 18 leszel, ha az érettségi éve, tessék hát felnőni és nem félni a szüleidtől, hanem közölni, hogy a párod veled alszik. Nem? Hát akkor te mész hozzá, megvan oldva. Felnőtt vagy lassan, ne picsogj és tedd tönkre a kapcsolatod, megfogod bánni. Igenis kell a minőségi idő és mi az hogy csak de csak szigorúan alvás. Most kéne elkezdened a legaktívabban szexelni, hiszen fiatal vagy élj végre egy kicsit, főleg, ha szerelmes vagy és komoly kapcsolatod van. Minek kínoznád magad meg a srácot is...Ha nem vagy felkészülve amit kétlek egy ilyen korú lánytól akkor persze várj. De ne azért, mert hát én akarnám, de a szüleim stb.
2019. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#utolsó


Hát ez nagy hülyeség.

Minden ember más típus, és máshogy szereti az életet. Ha ő.nem akar szexelni, az normális, ha akar az is. Viszont ez egyedül az ő akarata és az ő döntése.

Egyébként elég lazán fogod fel. Ha nem engedik meg otthon neki, akkor megy ő. És ha nem engedik? 17 éves szóval megtilthatják, mivel még nincs meg 18. Ha 18 lesz, akkor meg mondhatják neki ha elmész akkor innen is repülsz. Nem ilyen egyszerű ez ahogy te azt írod.

2019. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Így van utolsó aztán lehet hogy a barátja dobja és se szülök se barát vagy késöbb barátja zsarolja hogy türnie kell mert már az ö házában él a lány.
2019. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

#7

Mert akkor szerinted mi lenne a megfelelő idő, hogy együtt aludjanak? 😃

Miért érzed korainak?



#12

Te se vagy normális, ez nem így működik...

És igen, a kérdezőnek most az érettségi egy nagy dolog az életében, mert ez az első igazán komoly “vizsgája”

És igen, az egyetem sokkal nehezebb, főleg egy MSc

Attól még mindenkinek az adott életszakaszaban megvan a saját “küzdelme” és ezt igenis tiszteletben kell tartania a masiknak

Vagy ha mondjuk neked lenne egy barátod/baratnod, aki mondjuk 25 évesen teszi le a jogsit, akkor pont leszarnad, hogy neki esetleg nehéz, fel tőle, stb..., mert te már több, mint 5 éve vezetsz?

Attól, mert valami valakinek könnyű (főleg az emlékezetében az él, hogy könnyű volt), nem biztos, hogy egy másik embernek is az...

És nem kell lenézni szerencsétlen kerdezot, mert “csak” egy érettségi miatt izgul

Majd 1 év múlva a vizsgaidőszak miatt fog, X év múlva meg a diploma miatt, de előtte nyilván ott van az érettségi

És igen, most már én is úgy gondolom, hogy nem volt olyan vészes az érettségi (1 éve volt), de tudom, hogy nagyon feltem tőle és megértem azt, aki fel tőle, mert még nem csinálta meg...



Kérdező:

Én teljesen megértem, hogy este a sotetben nem akarsz se te, se a barátod maszkalni

Amikor mi nem aludhatunk együtt a barátommal, akkor o is nagyok sokszor este (11 után, volt, hogy hajnali 1-kor, mert elaludtunk) ment haza és ugyan kocsival 10 percre lakott, de az volt a legidegörlőbb 10 perc a napomban, ameddig nem irt, hogy hazaért és minden oké

Meg neked lányként nem biztos, hogy szerencsés kene este a sotetben egyedül maszkalni 😁

2019. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!