Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 evesen nagyon korai hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 evesen nagyon korai hogy baratom legyen?

Figyelt kérdés
Ugy erzem tenyleg o az elso akibe szerelmes lehetek (tudom hulyeseg mert ennyi idosen meg nm alakulhat ki stb de en igy erzem....) es nem szeretnem elrontani semmivel. Nagyon korai vagy varjunk meg legalabb 1 evet?
2015. nov. 8. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a hülyeség, hogy ennyi idősen nem alakulhat ki. Dehogynem. A szerelem nem kérdezi meg mikor jöhet. Szerintem felesleges várni egy évet. Én is szerelmes voltam 14 évesen. Inkább a szexszel várjatok majd, arra érdemes tényleg. :)

Hajrá!

2015. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2015. nov. 8. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az első válaszolónak!Nyugi.:)
2015. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is úgy lennék már szerelmes :)
2015. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 13 éves koromban volt először, hogy tényleg megszerettem egy fiút. Sajnos ő csak barátként tekintett rám, de azóta is heti szinten beszélünk/találkozunk. Szóval nem, szerintem ebben a korban teljesen normális az első szerelem/barát.
2015. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grace23forever válasza:
Jaj ugyanmár!ez akkora hülyeség pár hét múlva majd csak bőgsz h jaj de kár meg mittudom én!.. Én is ennyi vagyok és nem vgyok olyan buta hogy belekezdjek egybkapcsolatba ha tényleg annyira szereted elengeded és vász még pár évet
2016. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!