Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » To szoktatok kedveskedni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

To szoktatok kedveskedni a párotoknak mikor menstruál?

Figyelt kérdés

Visztek neki csokit, virágot stb vagy összebújtok?

18/F


2019. nov. 5. 21:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Ti*

Bocsánat, elírtam!

2019. nov. 5. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Igaz lány vagyok, de nagyon jól esne ha kedveskednének nekem ilyenkor, ölelgetés, sok puszi, csoki, esetleg filmnézés és kész is lenne a boldogság nekem :D

Ha lenne barátnőm, biztosan babusgatnám ilyenkor, bár én mindenképpen imádom ezt tenni :'D és türelmes lennék vele, mert jól tudom milyen ez :)

2019. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Nő vagyok, de nem szokott, kifejezettem kérem hogy ne tegye. Nincs rá igényem, és arra sem hogy valaki halálos betegként kezeljen pár nap menstruáció miatt.
2019. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem a mentruációhoz van kötve 😄 rendszeresen kedveskedünk egymásnak, és minden nap összebújunk. Nincsenek hangulat ingadozásai. Ha fájdalmai vannak, akkor meg egyedül szeret lenni.
2019. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem halálos betegként kezelem, szimplán tudom, hogy nehezebb időszak neki, nagyon görcsölős típus.
2019. nov. 5. 22:37
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha nagyon görcsöl akkor lehet nem lesz kedve a csokihoz vagy virághoz.

Ezt neked kell tudnod hogy mire van szüksége. Mindenkinél más.


Ha nagyon görcsöl akkor akár azon is megpróbálhatsz segíteni. Úgy tudom hogy pl. a kakukkfű tea segít rajta. De ez nem biztos azért nézz utána mielőtt nagy üzembe bevásárolnád és azt hiszem vannak esetek amikor annyira nem ajánlott.

2019. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor a simi esik nagyon jól, meg hogy bújik hozzám, én is hozzá.

Mondjuk ezek máskor is.

2019. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
40%

En eddig mindig kedves voltam a baratnőimmel nem csak menstruacio alatt Xd . De olyankor ha megvolt neki mindig jobban oda figyeltem. Lassabban vezettem ha fajt a hasuk vagy rosszul voltak vagy barmi hasonlo... Meg ugye türelmesebb voltam. Mert ugye ilyenkor erzekenyebbek meg erzelemmel teltebbek a lányok. Tehat elneztem nekik meg rajuk hogytam ha valami semmisegen elkezdtek kattogni.. De egyebkent mindig kedvesnek kell lenni egy lannyal nem csak ha megvan neki😂😂

19/F

2019. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindig kedves vagyok vele.... nem ertem miert kell egybol azt hinni, hogy alapvetoen nem bujok hozza stb. Errol szo sincs, szimplan csak a kiemeltebb figyelemre akartam iranyitani a kerdest...

Koszi, tobb valaszt nem varok!

2019. nov. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!