Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglepetéssel szoktatok...

Milyen meglepetéssel szoktatok kedveskedni a párotoknak évfordulótok akalmából? Nők és férfiak válaszaira egyaránt kiváncsi vagyok.25/N

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor mindig elviszem vacsorázni, és kap mellé egy nagy csokorvirágot, vagy egy ékszert. 28F
2010. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán szoktunk

finom vacsit csinálunk közösen,összebújunk,bár ez mindennapos:)

2010. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
nemrég volt nekünk is, étterembe hívtam meg, este pedig 18+ as műsor.
2010. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
házassági évfordulón el szoktunk menni étterembe:)
2010. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gimis korunkban moziba mentünk, vagy pizzát rendeltünk, de már mindig ahogy esik úgy puffan,sosem tervezzük előre, meglátjuk mindig mihez van kedvünk. Volt hogy főztünk, volt hogy csak sétáltunk nagyot kettesben, volt olyan is hogy szüleimmel együtt ünnepeltünk (házassági évordulót pl.) Sosem szerettem az "évfordulónk van = elmegyünk vacsorázni" kommersz párosát.
2010. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 27. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En mar sok eve hazas vagyok, de a ferjem munkaja miatt valahogy mindig ugy adodott, hogy meg egyetlen hazassagi evfordulot es szulinapot (enyembol csak 1-et) sem tudtunk pont egyutt tolteni fizikalisan. Mondtam neki mar az elejen, hogy ne vegyen soha semmit, o sem ker...en alt. veszek neki, a szulinapja meg az evfordulo majdnem egybe esik. Nekem jol esne, ha venne ekszert, valami olcso is jo, mert en a bizsukat nagyon szeretem, de eddig meg nem vett. Mindig olyat vesz, amire nem szamitok. Utolso 1 evben mar o is vett szulinapra es Karacsonyra nekem. Mi vegulis nem idoponthoz kotjuk, hanem epp kinek mire van szuksege.
2010. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!