Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » LÁNYOK! Ha elmondanátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ha elmondanátok a párotoknak hogy megcsaljátok őt, mást szerettek, és ő azt mondaná hogy tudja de nem érdekli őt és hogy ő igy is benne van a kapcsolatba és így is szeret titeket akkor ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
én fiu vagyok és kivágnám a p...aba a r...ncot
2019. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele.
2019. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Bár nem volt még sosem kapcsolatom, szerintem ha eljutnék arra a pontra, hogy megcsaljam a párom, akkor ott már nincs nagyon értelme folytatni.

Annak ellenére, hogy én sose csalnék meg senkit. Ha nem érzem jól magam vele, szakítok, és kész. A megcsalás egy undorító dolog, és semmire nem megoldás.

2019. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha mást szeretsz akkor tessék, itt a megoldás, minek lennél vele ha nem őt szereted?
2019. márc. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak szexelsz a másikkal nekem belefér
2019. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztosan szakítanêk vele.

Hiába szeretem, tudom hogy nem érdemel meg és csak engem készítene ki.

Igaz az én barátom nem csalt meg, de muszáj volt szakítanom vele bármennyire is szeretem, mert egyszerűen nem úgy viselkedett, ahogy azt egy normál ember elvárja.És egy ilyen miatt nem fogok mellette maradni és nwm bocsájtom meg a tetteit.

Bármemmyire is szereti az ember a másikat, ilyenkor az a helyes ha szakít vele az ember, mert ha nem teszi meg akkor tovább játszik a fél és semmibe veszi a párját, főleg hogy semmibe veszi ha megcsalják.

Szerintem ilyenkor át kell gondolni logikusan a dolgokat és nem szívvel gondolkodni.

2019. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret nem csalt volna meg.
2019. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondom, hogy normális az én véleményem és mérvadó, viszont leírom, hogy hogyan reagálnék, mivel ez volt a kérdés.

Szóval ha mondanám a bnőmnek, hogy megcsalom egy másik csajjal és Ő mondaná nekem, hogy semmi gond, Ő így is benne van a dologban, mert szeret engem, én k_vára örülnék neki. :D De komolyan. Utána megpróbálnám valahogy összehozni őket, és ha sikerül, akkor magamnál tartanám őket egy életre. Gyűjtögetnék még 1-2 csajt, akik szintén szüzek(mert én csak szűz csajjal fekszek le) és akkor lenne 3-4 szűz(illetve akiknek én vettem el) csajom. Velük ellennék egy életre és őket már nem csalnám meg.

2019. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ennyire férre érthető voltam? :D mondom lányok :D, ha a lányok csalnák meg a fiúkat, és a fiú mondaná hogy nincsen semmi baj, tőle leszarja, akkor TI LÁNYOK mit mondanátok? :D
2019. márc. 26. 20:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én voltam a 6-os.
2019. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!