Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti mennyit várnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyit várnátok a Barátnőtökkel a szexre?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt de még semmi sem történt. F17 L16

Ez normális?



#szex #várakozás #kapcsolat #titi párkapcsolat
2019. nov. 6. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Sztem nem lehet pontosan meghatározni, emberfüggő: ha én szerelmes vagyok valakibe akkor szívem szerint semmennyit, de mégse akarom ezzek kezdeni érted. Beszéljetek róla.

17/F

2019. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Az lemaradt: a lányon múlik, és igen, normális
2019. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%
Semennyit.
2019. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
A szex az nagyon jó. Lányként írom. Viszont teljes mértékben ember függő hogy ki mikor készül fel rá. :D
2019. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
17 éves srácként is úgy vagyok vele hogy ha kell várok éveket is, csak legyen meg a kellő összhang, elég közösen töltött idő stb hogy nehogy elhamarkodott legyen az egész dolog
2019. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 $$$$$ ***** válasza:
44%

Hat ez valtozo. Ha meg szüz az ember akkor sokat. Ha mar nem akkor kevesebbet. En mar nem vagyok. Tehat olyan 2-3 honapot erzek idealisnak. Vagyis annyit varnak ha a lany akarná. Mert felőlem egyböl mehetne. Fonots dolog ,szüksege van ra az embenek. Es akarki akarmit is mond ez így van. Nyugodtan le lehet pontozni. De akkor se ertem a lanyok minek akarnak egyaltalan varni vele... Mind a két felnek jo. Plusz semmi hátrany sincs belőle...

Bar ez valamilyen szinten a tarsadalom hibaja mert ugye sokan leszoljak azokat a lanyokat akik hamar lefekszenek a parjukkal. Holott ez hatalmas h**lyeség. Mert semmi sincs benne. Normalis dolog...

19/F

2019. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6os

Nagyon éretlen tojás vagy 19 éves létedre. Jó a szex a lánynak valóban,ha fel van rá készülve. Egészen más megélni nőként az elsőt. Nekünk be kell fogadni valamit, ami sokszor fájdalmas, le kell küzdeni a meztelenség okozta szégyent,szorongást, bennünk van a megfelelési kényszer és sorolhatnám..fiúként ne akard megérteni mi játszódik le egy 16 éves szűz lányban..

Más a szitu,ha valaki már nem szűz. Nekem sem jelentett gondot az egyéjszakás sem,mert valóban szükséglet a jó szex. De nem első alkalommal!

Kérdező..a lányt szereted,vagy p..át akarsz? Mert ha a második,szedj fel egy piás ribit a diszkóban. Ha szereted a lányt,várj. Ha erőlteted is biztos belemegy idővel,de szorongani fog és akkor sose lesz neki jó..ha kialakul a bizalom, és készen áll,majd ő nyit. De ne erőltesd. Ha ugy érzed nem bírod ki,akkor inkább engedd el.

31/N

2019. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az a "semmi", ami idáig történt?
2019. nov. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele. Valoban szukseglet a jo szex. Egy ejszakas kaland.


Sajnos kovetkezmenyei vannak mindennek, barmit is hisztek, nem marad buntetlenul.

2019. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 $$$$$ ***** válasza:
Nem ertem mire gondolsz. Mi nem marad büntetlenül? A szex? 😂😂
2019. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!