Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek már előfordult hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek már előfordult hogy a párotok valakitől elólvadt?

Figyelt kérdés

A mai nap esett meg velem hogy barátnőmnek megtetszett egy másik fiu

de annyira, hogy nem tudta levenni a szemét a róla és elkezdett flörtölni a sráccal, ugy hogy melle voltam. Ti mit tennétek egy ilyen szituációban? 19 vagyok barátnőm 17 másfél éve együtt vagyunk


2019. nov. 6. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért az elég bunkóság hogy elkezdett flörtölni vele. Oké, meg az hogy megnézi, de az hogy bámulja és meg ki is kezd vele. Én azért egy kicsit lehet kiakadnék.
2019. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg elolvadnak tőled?

Nem vagy semmi

👩‍🏫

2019. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mellettem ilyet csinálna a barátnőm akkor úgy kib***nám mint annak a rendje, akkor menjen a másik után ha annyira érdekli.
2019. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én exem is így kezdte. Az is másfél éves kapcsolat volt. Kérdőre vontam,még én voltam a hülye meg "képzelődök". Szakítás után tudtam meg,hogy kb.egy tucat nővel csalt meg,"ajándékba" kaptam tőle egy clamidiát is. Előfordul néha,hogy látunk egy jó nőt/pasit,de ha szereted a párodat akkor egyrészt nem előtte csorgatod a nyálad,másrészt megállsz annyinál,hogy jó pasinak/csajnak gondolod,és kész. Sok szép ember van a földön. A barátnőd egyáltalán nem tisztel mint embert, és nem is szeret igazán.

31/N

2019. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!