Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek előfordult, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult, hogy az egész középiskola ki röhögött titeket, mert általános iskolás barátnőtök volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam a barátnőmnél, akitől valahogy haza is kellett jutni, így rá voltam szorulva, hogy egy ismerős vigyen haza. De volt vele 2 srác a sulimból, akik közül az egyik azt mondta, hogy az óvodába kellett volna mennem barátnőt keresni. Jóban voltam az illetővel, de ez eléggé szarul esett, és attól félek, hogy a sulimban mindenki rajtam fog röhögni. A lány 15 éves egyébként, én 1 hete töltöttem a 19-et.

Ha így lenne, hogyan kezeljem a helyzetet?


Válaszokat előre is köszi!



2016. szept. 28. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is erzed,hogy ez gaz. Ha valoban szereted,ne erdekeljen masok velemenye.
2016. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én nem érzem gáznak, mert fel vállalom, aki előtt érdemes. De kellemetlenséget egyikünknek sem szeretnék. És mivel mindketten érzékeny típusúak vagyunk lelkileg, eléggé nehéz helyzet lenne, amit szeretnénk el kerülni.
2016. szept. 28. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Pedig ez tényleg gáz.
2016. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Megvontam a vállam, és arra gondoltam, hogy én boldog vagyok azzal, akit szeretek, míg ők marok marcsát noszogatják otthon.

2016. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek az emberek. Kinevetnek ha egy fiatal lánnyal vagy együtt. És igen, készülj fel rá, hogy baszogatni fognak téged és a barátnődet is.

Sajnos nagyon könnyen tönkre tudnak tenni kapcsolatokat mások is, azzal, hogy basztatnak titeket, akár téged, akár a barátnődet. Mert ha nincs is úgy, hogy ne illenétek össze, sajnos idővel barátnőd is a barátainak szavára adna. Ilyen a világ. Torz és undorító...

Én is hasonlóan vesztettem el a párom.

2016. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük, ha szereted, nemsokára úgyis végzel a középsuliban, utána már nem fognak röhögni. Egyébként ez tényleg fura, mert mondjuk 25 évesen összejön valaki egy 21 évessel azon már érdekes módon senki sem vigyorog. Pedig ott is kb ugyanaz a korkülönbség.
2016. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Sőt, még inkább az a nevetséges, hogy nevetségesnek tartják, hiszen ő még lehet, hogy általánosba jár, de már közel középiskolás korú, és amúgy is mindketten kamaszok vagytok, mi ebben a vicces?
2016. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Haha. Fogadjunk nekik nincs senkijük.
2016. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát volt olyan osztálytársam 2 éve másodikban, hogy teherbe esett. 3.-ban a másik el vetette, de büszkén jelentette be, hogy ő terhes. A többi nagy szájú, bunkó, le mondják a másikat, stb... A barátnőm mindegyiknek az ellentéte, kenyérre lehetne kenni típusú. Érzékeny lány.
2016. szept. 29. 20:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen iskola ez? o.O
2016. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!