Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy pasi aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik nekem szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyam társam aki tetszik, de direkt ignorál engem!

Egy baráti körünk van, de velem direkt nem beszélget soha! 4-en vagyunk barátok, az évfolyamban is mindenkivel kedves vagy semleges de nekem vagy beszól vagy nem is szól hozzam, direkt nem köszön meg ilyesmi, szerintetek?


2019. nov. 13. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy szimpatikus neki.
2019. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már 2 éva ismerjük egymást és eddig teljesen normális volt velem is mint mindenkivel de ebben az évben ilyen.
2019. nov. 13. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.🤷
2019. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem van
2019. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy mire érted azt amit írtál
2019. nov. 14. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem érted. De azt megérthetnéd hogy ha nem kérdezed meg, akkor nem is tudod meg.....
2019. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma vele és azt mondta hogy nincsen semmi baja velem de utána csak meg bunkobb lett
2019. nov. 15. 14:42
 8/8 anonim válasza:
Na mi történt azóta?
2020. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!