Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megéri nekem elmenni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri nekem elmenni hozzá?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja beszélgetünk már egy sráccal aki Debreceni és nagyon szeretnénk találkozni. Először úgy akartuk, hogy valami közös ponton kettőnk között, de mondta, hogy pnézben annyira nincs eleresztve és tanulnia is kell, mert sok lesz a zhja,olyat meg nem szeretne kérni, hogy én jöjjek.

És gondolkoztam és szerintetek elmenjek hozzá?



2019. nov. 18. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a barátnőm, egy évet beszélt a sráccal neten. Egy év után kiment hozzá Németországba egy hétre. És most együtt vannak.
2019. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen furcsa is, ez egyedül a TE döntéseden múlik.

Itt kapsz ellentmondó tanácsokat, bármelyiket fogadod is meg, utólag nagy valószínűséggel felmerül benned a kérdés: "Mégis jobb lett volna az ellenkezőjét tenni?".

.

Bárhogy döntesz is, lebegjen szemed előtt a mondás:

"Fuss a fiú után, semmibe fog venni )esetleg kihasznál.) Mutasd magad nem könnyen becserkészhetőnek, törni fogja magát érted!"

.

Az egy hónapi beszélgetésetek alatt megismerted-e annyira (amit kétlek), hogy

- igazmondónak és

- becsületesnek tarthasd?

2019. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem írtad hogy Debrecen milyen messze van tőled?
2019. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulnia kell, mert sok a zh-ja, ezért nem utazik. Aha.. Akkor mégis miért ér rá akkor, ha te utaznál hozzá? Ugyanúgy elmegy az egész napja, nem?

Csak kifogásokat keres úgy, hogy egyszer már megállapodtatok egy kettőtök közötti helyben. Akkor nem tudta, hogy nincs rá pénze?

Írod, hogy nagyon szeretnétek találkozni. Nekem azért ez elég egyoldalúnak tűnik.

Azt is írod, hogy elvileg ő nem akarja, hogy te utazz csak. Mégsem keres megoldást.

Én így nem utaznék hozzá.

2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen életképtelen emberrel szeretnél randizgatni. Ha az ország teljesen másik felén is laksz akkor is találkozhatnátok pl. Budapesten ami oda-vissza vonattal 12 000Ft. Ha ennyit nem érsz neki most akkor később sem fogsz :)
2019. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!