Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Behívtak az Icon Mo. Irodájába...

Kletyka kérdése:

Behívtak az Icon Mo. Irodájába Pestre, megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Pár ember nyesztetett azzal, hogy próbáljak meg modellkedni, és heccből tegnap beadtam a jelentkezésemet az icon-hoz, és csodák csodájára behívtak egy személyes találkozóra. Megéri elmenni? 17/f vagyok, 190 cm, elég vékony, kb 71kg. JNSz megyében élek, szóval az út vonattal legjobb esetben 4 óra, de lehet 5. Mindenkit behívnak beszélgetésre? Van értelme elmenni, lehet belőle valami? Végzősként hagyjam az egész "modellkedést" jövő évre, amikor egy nagyobb városban leszek egyetemista? Mi a véleményetek?

2019. nov. 11. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt azt kell meghatározni hogy te mit akarsz. Az icon egy elég komoly cég, ha csak egy kis plusz pénzt akarsz el se menj...

Illetve az se mindegy hogy a modellkedés számodra mennyire potenciális lehetőség. Nem csak annyiból áll hogy kva jól nezel ki, lefotóznak oszt` kapod a sok zsozsót. Komoly mentális és fizikai megterhelés, amihez szerelmesnek kell lenni a szakmába.

Szóval összefoglalva: ha komolyan gondolod menj, ha csak hobbi vagy még az se akkor inkább tanulj.

2019. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tevedes, hogy mindenkit behivnak.:D A jelentkezok eleg kis szazalekat hivjak be.

A dontes meg rajtad all, hogy az o felteteleikhez te majd mennyire tudsz beigazodni. En egy masik ugynoksegnel vagyok, en szeretem csinalni ezt az egeszet, nem bantam meg.

2019. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé gagyika ügynökseg lett!

nagyon sok modelljük van és nagyon kevéssel foglalkoznak ha Palvin nem lenne ők sehol se tartanának🤣 engem is behívtak de egy hónap után se jeleztek vissza hogy kellek vagy sem pedig csak emiatt utaztunk Pestre😂 szerintem inkább az Avantage, VM, Visage, Face , Attractive ezeknel probalkozz ezek a legjobbak magyarorszagon

2020. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!