Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lányosztálytársam "átvert"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányosztálytársam "átvert" viccből, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

A story a kovetkezo: eloszor is hivjuk a ket lanyt Hedwignek, es Bettinanak. Betty meg Hedi mar 1.5 eve osztalytarsaim. Mind a 2-ot kedveltem, Hedi neha adott egy par bokot de utana abbahagyta, Bettivel is probalatam beszelni de akkor neki volt pasija ugyhogy mind a 2-nel abbahagytam a "udvarlast". Abban az idoben amikor mar nem vettem annyira figyelembe oket, mikor kint voltam az iskolaudvarba, vagy folyoson mindegy, ha en meg ok voltak mindig koszontek, hogy szia volt mikor egy nap 3x is. Nos teltek multak az iskola honapok es ev vegen hedi elem all az egyik baratnojevel hogy nincs-e kedvem elhivi randira bettit, es en meg ugye haragudtam bettire (irigysegbol) es ravagtam hogy NEM. Aztan egy kis ido mulva megkerdeztem hogy tenyleg, es az elejen bizonygatta hogy igen igaz, de addig kerdeztem, hogy feladta es mondta hogy "megviccelt" es kivancsiak voltak a reakciomra, ezt terveztek eredetileg. Gondolhatjatok mennyire merges voltam rajuk. Amikor elkezdodott az iskola akkor megbekeltem veluk es ugyan ugy koszongettek (most sokkal gyakrabban) es neha Hedi bokolgatott amikor nem neztem ra. En szerintem megint valamire keszultek ezert most is megy a full ignore, a baratom beszolt hogy kicsit nyugodjanak le a koszongetessel. Mar abbahagytak. Sokszor van amikor eszreveszem hogy nez. Nem tudom szerintetek mit szurtetek le ebbol? Talan Hedi meg Betty kedveltek csak nem tudtak jobban felem kozeledni, vagy csak a figyelmemet akarja, es hogy megint jol megszivassanak?


Remelem ertitek amit leirtam, koszi elore is a valaszokat:)



2019. nov. 19. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szeretnék felhívni magunkra a figyelmet, nem hinném hogy komolyan akarnak valamit tőled. Én a helyedben figyelmen kívül hagynám őket, mert csak szórakoznak.
2019. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idáig is ezt csinaltam, csak gondoltam en gondolkozok rosszul, de ugy latszik nem :D
2019. nov. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak szivatnak. Fektesd meg az összes baratnoiket 😃
2019. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy hozzáteszem hogy ezt az egeszet elmondtak a fel osztalyank, es azt is szetrohegtek, most komolyan ezeket a p*csakat komolyan lehet venni? Es ok haragudnak meg ha nem veszem figyelembe oket 😁🔫
2019. nov. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!