Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti szoktátok viccből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktátok viccből mondani h tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Aki tetszik nekem. Egyszer dráma helyett leküldtek minket az aulába. Leült mindenki én pont a közelükbe. Ő közelített felém (nem tom miért vagy h mit akart csinálni de akart vmit mindegy) de hátra fordultam és így besült a terve. Most jön a fontos rész! Az egyik haverjának a tesója ezt látta és megkérdezte, hogy szerelmes e belém és ő igennel bólogatott. Fiúk! Ti szoktátok viccből azt mondani h tetszik nektek vki? Nagyon jóban vagyok azzal a fiúval és együtt megyünk suli után. Az lehetséges hogy eltévesztette és nem helyett igennel bólogatott? Eléggé bizonytalan vagyok.
2016. máj. 27. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem szoktam, de vannak fiúk akik ezzel szórakoznak, valamikor szerintem beszélgess vele erről vagy kérdezd meg a haverjait
2016. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én ilyet viccből soha és miért:


1.ezt fogják gondolni holott nem igaz


2.esetleg a lány azonosan érez akkor ezzel megbántanám


3.Ha esetleg más tetszik akkor nem akarom hogy ezt higgye

2016. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy mégsem az
2016. máj. 27. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, ahogy a 2. válaszoló.

De ettől függetlenül sajnos vannak olyan fiúk, akik ezt csak úgy szívatásból mondják, amikor igazából nem is tetszik nekik a lány.

2016. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én volt már, hogy vicceltem ilyennel, de utána rögtön elmondtam mindig, hogy vicc.

Ennél tovább soha nem mentem, mert úgy gondoltam, akármennyire is nagy szívatás, de erkölcsileg nem helyes.

Szóval ha nem vagy vele rosszban lehet benne valami.

2016. máj. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!