Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nm fura az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nm fura az, ha egy párkapcsolatban a fiú 2 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés

Szóval nekem már hónapok óta bejön a srác, sokat szoktunk beszélni. Ő is mondta rám, hogy szép vagyok meg ilyesmi. Én szívesen összejönnék vele, de nm tudom, hogy mit gondolna a környezetem... Nektek mi a véleményetek erről? Ti összejönnétek egy nálatok 2 évvel fiatalabb sráccal? Tegyük fel hogy nem egy gyerekes vlki, hanem egy érettebb fiú.

16/L



2018. dec. 29. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magam biztosan nem jönnék össze fiatalabb fiúval, de több olyan pár is van a környezetemben akiknél ez a helyzet és nagyon jól megvannak. A ti korotokban plábe esélyes szerintem, hogy a fiú nem elég érett hozzád(amúgy is később érnek), de mindig vannak kivételek.


Szerintem ha te látsz a srácban fantáziát, akkor menj bele! Lehet hogy lesz a környezetedben olyan, aki elsőre furinak találja, de ha te boldog vagy vele akkor nem is számít más!

2018. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én összejönnék fiatalabb sráccal. Hogy miért? Mert az eddigi összes barátom (azaz 3) fiatalabb volt. A legutóbbi például majdnem egy egész évvel.

De hogy 14 évesen mennyire érett az a fiú aki neked tetszik... Kérdéses. Amikor én együtt voltam a nálam egy évvel fiatalabb sráccal, ő 14 volt, én meg 15. Nagyon okos és intelligens volt, meg vicces, de így utólag akármilyen érettek is gondoltam, érzelmileg messze alattam járt :D

Szerintem vigyázz ezzel. De egyébként meg szard le a környezeted, aztán hajrá, legyél boldog 😊

2018. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A srác sokkal érettebb, mint a korombeliek, nagyon megszerettem őt. De még én se tudom, hogy mi lesz most.
2018. dec. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!