Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiatalabb lányokat valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányokat valóban könnyebb felszedni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. És mindeggyik velem 1 idős srácot a fiatalabb csajok érdeklik! Engem is , de legtöbbjük azt mondja , hogy azért mert úgy gondolják könnyebb fel szedni őket! Mégis egy olyan szép lány akar engem fel szedni, aki 2 hónap múlva már a 18-at is betőltöti , sajnos én is tőltöm 8 hónap múlva! Engem azért érdekel a fiatalabb korosztály mert nekem jobban tetszenek! Legjobban a 16 évesek tetszenek. Nálam a korosztály így van 14-17-ig! Mert a felett már értelmetlen lenne össze jönni lánnyal! Mivel nem vagyunk egy világ !

2019. márc. 7. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
25 éves vagyok és valóban így van, de ez inkább pozitívum. a fiatalabb lányokat még nem verték át a pasik, még nem csalódtak, nem bizalmatlanok és gyanakvóak. emiatt sokkal nyitottabbak, hamarabb ismerkednek, nem agyalnak túl. a 20 év feletti nők már túl vannak egy kapcsolaton amiben csalták őket és egyen amiben a pasi érzelmi nyomorékká tette őket emiatt már nagyon kemény diók...
2019. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezt honnan tudod addig, amíg meg sem ismered? Az ilyen gondolkodás mód az, ami miatt a korodbeli lányok az idősebbek felé kacsingatnak, ti pedig a fiatalabbak felé. Egyébként nagyon felszínes kor alapján válogatni.. Aki tetszik menj oda és beszélj vele. Ne kor alapján válogassunk már könyörgöm.. 🙄🙄
2019. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem konyebb 17 évesen. Nincs valami ferfias arcom, es idosebb 20 koruli noknek masabb az ugenyek. 15,6 evesek viszont rajonganak. Annyi a hatulutoje hogy sokkal butabbak, es tapasztalatlanabbak sokszor.
2019. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
A fiatal lányok naívak, és nekik ebben csak az a jó, hogy menőzhetnek, mivel „nekik már van barátjuk”. Gusztustalan.
2019. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért az nagyon nem így van, hogy a fiatalabb lányokat könnyebb felszedni. Inkább több van köztük olyan, akit könnyű, de ha egy értelmes lányról beszélünk, akkor tökmindegy, hogy 13 vagy 17 éves, nem fogja olyan könnyen oda adni magát. Sőt. Azért a 14 év körüliek sem olyanok, hogy bugyi le, csak mert idősebb vagy nála. Nem ez az átlag hálistennek.


Az meg hülyeség, hogy értelmetlen össze jönni egy idősebbel, csak mert nem vagytok egyvilág... Mert egy 14 évessel egyvilág vagytok? Nem hiszem...


17/F

2019. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy értem , hogy egy 18 éves már komolyabban gondolkodik! Ami engem zavar a 14 éves lehet más viszont az nekem jobb!
2019. márc. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!