Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinál ilyeneket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket a barátom, jogos ilyenkor, ha kiakadok?

Figyelt kérdés

Múltkor találkoztunk egy parkban, feldobja, hogy menjünk el bulizni. Mondtam neki, hogy jólvan menjünk, csak akkor gyorsan hazaszaladok a pénztárcámért. Azt mondta ne, majd ő fizet (nem nagyon szeretem amikor valaki helyettem fizet, nála sem, ha meghív következőbe én is meghívom valamire) mondtam neki, hogy nem, én fizetek magamnak, ő győzködött, hogy hagyjuk már, majd ő meghív bármire , induljunk el most. Erre mondtam, hogy akkor jólvan menjünk.

Megérkeztünk a buliba nézegettük a választékot, erre azt mondja, lehetőleg valami olcsót válasszak, mert kell még neki kajára pénz és amúgy is nincs sok pénze. Akkor miért mondta?

(ez csak egy példa volt, más szitukkal is így van)



2019. nov. 25. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincs sok pénze, még nem lenne gond. Viszont az, hogy a feje üres, már problémás...
2019. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Magic ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, ha már győzköd, hogy majd ő fizet és most induljatok akkor nem kéne olyanokat mondogatnia, hogy minél olcsóbban rendelj.
2019. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!