Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tehetnem tul magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetnem tul magam egy masfel eves kapcsolaton a leghatekonyabban?

Figyelt kérdés

O volt nekem az elso mindenteren, talan csak ezert ragaszkodok hozza. Tavaly ossze jottem egy fiuval. Az a baj hogy eleg gyotrelmes kapcsolat volt pont hogy gyorsabb kene magam tul tennem magam rajta szerintem. Rengetegszer vagta alattam a fat. A legjobb baratnomon keresztul ismertem meg, eleinte csak baratok voltunk, aztan jott a legjobb haver kategoria. Nagyon sokszor talalkoztunk es nagyon sokszor beszelgettunk mondhatni ejjel-nappal kerestuk egymas tarsasagat. Nagyon megkedveltem ot mert tenyleg onzetlen volt, oda figyelt ram, segitett mindenben, a tamaszom volt, felviditott ha rossz hangulatom volt. Aztan elkeztem iranta melyebb erzeseket taplalni. Ezt elmondtam neki, es mivel abban a tudatban voltam hogy o nem erez irantam baratsagnal tobbet igy arra kertem hogy egy ideig ne tartsuk a kapcsolatot. Aztan vegul nem igy alakult. Folyamatosan keresett, folyamatosan talalkozni akart. En meg hat mivel szerettem ot nem tudtam nemet mondani. Aztan vegul kitalaltunk egy buta jatekot hogy mondjuk azt a szuleinknek hogy egyutt vagyunk hogy tobbszor maszkalhassunk ki egymashoz. A jatekba mondhatni annyira beleeltuk magunkat hogy a vegen mar nem azert fogtuk a szulok elott egymas kezet mert ez egy jatek hanem azert mert igy akartuk. Egy nap nalunk egesznap. Elbucsuzasnal megcsokolt. Ez annyira varatlanul ert hogy nem tudtam mit csinaljak hirtelen, de annyira meghatodtam hogy mikor elment fel ejszakat vegig sirtam oromomben. eleinte nagyon romantikus volt, tenyleg szerettuk egymast, mindenhova elvitt, allandoan szorakoztunk,szamtalanszor aludtunk egyutt, elvalaszthatatlanok voltunk.. de aztan kepbe jott a legjobb baratnom. Ketszer szakitottunk a fiuval mert ossze jott a lannyal, mindketszer szemet hunytam a dolog folott es ujra ossze jottunk mert vele akartam lenni es tenyleg nagyon-nagyon szerettem ot.. tavasszal ossze koltozunk, mert rengeteg balhe volt ez miatt a szuleimmel mert nyilvan nem dijjaztak hogy ketszer dob el mint egy taknyos zsebkendot de en vissza mentem hozza mintha mi sem tortent volna, szoval a veszekedesek eredmenye az lett hogy tulajdonkeppen kiraktak hogy majd tapasztaljam meg a sajatboromon hogy milyen szar es noljon be vegre a fejem lagya. Az ossze koltozes utan egy kis ideig happy volt minden. De utana jottek a bajok. Kiderult ido kozben hogy a hatam mogott 4 honapon keresztul probalkozott a legjobb baratnomnel tehat ha szambam vesszuk nem volt neki eleg o 2x megcsinalta harmadjara is csak errol most nem tudtam. Amikor a lany talalt maganak egy fiut akkor tudatosult benne az hogy nala mar nincs eselye. Utana az ossze koltozesunk elott egy 1 honappal egy idegen lanyt fogdosott egy idetlen buliban. Ezt is utalag tudtam meg nyilvan. Ossze zuhantam. Ami volt onbizalmam az elveszett. Azota is egy targynak erzem magam mert ennek 1nek nem feleltem meg se elsore se masodjara de meg harmadjara sem.. en voltam a szemeben a rosszfiu azert mert nem tudom ezeket feldolgozni a mai napig. En voltam a rosszfiu azert mert nem biztam benne.. innentol kezdve semmi nem volt jo. Ket idegen ember voltunk akik neha szexeltek ha kedvuk tamadt. Megismerkedett egy lannyal idokozben. Kiszivott nyakkal jott haza. Volt mikor csak hajnalban. en meg igy is probalkoztam eselytelenul, vegul 1 honapja feladtam es vissza koltoztem a szuleimhez. Eleinte boldog voltam amiert megtettem a lepest es veget vetettem egy szar kapcsolatnak. Nem kell ot hallanom, nem kell ot latnom. De most 1hete korulbelul majd megveszek erte. Hianyzik. Vele akarok lenni. Nem tudom ot elfelejteni. tudom hulyenek neztek, hidjetek el en is magamat, semmi tartasom nem volt es meg most sincs. De a tanacsotokat kerem hogy hogyan tehetnem tul magam rajta. Egyszeruen felemeszt hogy ilyen ures lett korulottem minden. Maganyos lettem es depresszios. Koszonom a valaszotokat elore is ne haragudjatok a hosszu fogalmazasert.

(Egy 18 eves lany :) )



2019. dec. 14. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Emiatt nem lettél depressziós. Ezt orvos állapítja meg. Nem is pár hét alatt alakul ki.


El kell, hogy mondjam. Buta vagy drágám. Te mindig visszamentél hozzá. Ő ezt tudta. Tudta, hogy bármit megtehet, te ott leszel.


Először is: töröld ki az összes képet róla és rólad! Üzeneteket ne nézd vissza! Esetleg töröld ki! Az összes cuccát vidd el magad mellől.


Remélem ezzel a "legjobb barátnővel" sem tartod már a kapcsolatot. Nem hiszem el, hogy nem szólt beked erről! Viszont ő ismerte hamarabb. Lehet meg kellett volna beszélnetek egymás között, hogy mi van.


Keress egy hobbit! Olvass, menj futni, kezdj el recepteket csinálni..bármit.

Tanulj többet. Esetleg nézz utána az adott témának. Sok érdekességet lehet találni az interneten.

Készíts videónaplót. Mondd el a kamerába, hogyan érzel.


Menj és barátkozz új emberekkel.


Sok sikert csajszi. :)

2019. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!