Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még javítani ezen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még javítani ezen a kapcsolaton?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, barátom 20. Több,mint 3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk az első talán 2-2,5 évben remek volt. Tényleg igazi szerelem. Persze mindig is voltak viták de úgy általában mindig jól éreztük egymást. Legjobb barátok vagyunk, mindent, de tényleg.mindent megbeszélünk. Körülbelül 1 éve talán valamiért minden megváltozott...Kezdett unalmas lenni a kapcsolatunk,ami a szex terén is érezhető volt. Már nem annyira kívánom mint az elején. Nem tudom eldönteni, hogy szerelem vagy szeretet amit érzek. Nála ez abszolút egyértelmű, mivel fülig szerelmes még mindig. Fontos, hogy egyikünk életben sincs 3.személy és szünetet sem tartottunk soha. Az unalmassá vált.kapcsolat "tetőfoka", hogy iszonyat sokat veszekszünk. Minden nap. Vannak a legkisebb nézeteltérésektől egészen az ordibálós vitákig minden. Nem tudom hogyan kellene újra jóvá tenni a kapcsolatunkat. Próbáltuk már az új dolgokat a szexben vagy új programok..de ott is csak veszekszünk. Néha azt érzem hogy szeretem és vele akarok lenni de néha egyszerűen megőrülök tőle. Minden nap együtt vagyunk, próbáltunk már külön lenni de akkor nagyon szarul éreztük magunkat. Valakinek valami ötlet?

Tényleg csak a normálisak.válaszoljanak.


2019. ápr. 12. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy ez a tipikus "se veled se nélküled". Iszonyat rossz.
2019. ápr. 12. 21:19
 2/3 anonim válasza:

Hidd el minden kapcsolatban vannak problémák! Nálunk ugyan ez volt a barátnőmmel! Ne vedd szentírásnak amit mondok ez van akinek használ van akinek nem! Ha minden nap találkoztok akkor esetleg próbáljatok ezen változtatni! Találkozzatok heti mondjuk 3x! Elsőre lehet hogy kevés de ha elosztjátok 7 napra akkor majdnem minden másnap találkoztok igy nem lesztek annyit együtt! Így kevesebbet is veszekedtek! Ami a szexet illeti abban nem tudok segíteni! Próbáljatok ki valami extrém sportot, növekszik az adrenalin és így ahhoz is megjön a kedvetek! Nem egy nagy durranás de ha tényleg szeretitek egymást akkor egy próbát megér! A mi kapcsolatunk is ellaposodott ezért találtuk ki ezt! Nem kell minden nap együtt lennetek! Ha kevesebbet találkoztok akkor sokkal jobban fogjátok egymást hiányolni igy veszekedni se fogtok annyit és az együttlét is sokkal jobb lesz! Mégegyszer mondom! Ezt ne vedd készpénznek, nálunk ez jött be, és ennek köszönhetem hogy lassan 4 éve magaménak tudhatok egy igazi angyalt!

Hajrá, szurkolok nektek!

2019. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az a baj, hogy a libidóm nagyon csökkent, szóval így nehezebb minden.

Illetve mint írtam, ha nem látom minden nap akkor rosszul érezzük magunkat,még a veszekedés is "hiányzik", ha érted.


De azért megfogadom a tanácsodat. És köszönöm a szurkolást! ☺

2019. ápr. 13. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!